Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik régi műsor volt ez?

Melyik régi műsor volt ez?

Figyelt kérdés
Két férfi volt benne és talan egy maki aki beszélt is hozzánk a műsor mintha az állatokról szólt volna mindig valami állat volt benne meg meg anno meg gyerekként mintha vicces is lett volna xddd szóval tuti hogy gyerekeknek szólt 🤣2000-től max 2012-ig ha nézhettem de nem tudom belőni hogy pontosan mikor játszódott, de neten hiába írtam be hogy állatos régi műsor beszélő maki nem adott ki ilyet... Azt se tudom melyik csatornán de szerintem rtl, tv2, m1 vagy m2-n mehetett

#sorozat #maki #beszélő #régi #Tv2, rtl, m1, m2
2020. aug. 11. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatkert a hátizsákban?
2020. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az Állatkert a hátizsákban. A gyermekem imádta, de még néha én is leragadtam a tévé elé, mert nagyon vicces volt, és picit tudományos :D
2020. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zaboomafoo - állatkert a hátizsákban
2020. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Iiigeen koszonkm
2020. aug. 19. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!