Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más világ. Miért bukkant fel...

Más világ. Miért bukkant fel a férj?

Figyelt kérdés

Többször végignéztem, megértettem, egy dolog kivételével.

A férj.

Miért bukkan fel a házban, illetve főként miért és hová megy el?



2020. aug. 13. 00:05
 1/2 TR75 ***** válasza:

SPOILER



Charles elesett a fronton, tehát halott.

Szerintem akkor az a feladata, hogy megakadályozza, hogy a nő eljusson a városba.

Amikor elmegy, a nő még nem tudja, hogy ők is halottak, szóval nyilván nem maradhat velük (előtte a két szolga is beszélget, és ott is mondják, hogy minden a maga idejében fog történni), tehát a férfi visszamegy "a háborúba" (bár előtte említik, hogy a háborúnak vége, tehát ez is jelzése annak, hogy valami nincs rendben).

2020. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért jelenik meg a férj mert megérzi, hogy a család halott, és azért megy el mert érzi, nincs ott helye, hisz minden halott lelke oda tartozik ahol a teste van.

A film elején ezért jelentek meg a szolgálók is a háznál mert ott haltak meg, ott a sírjuk tehát oda tartoznak.

A film végén el is hangzik, hogy ez a család most elment de lesznek majd új lakók...

Így meg kell tanulniuk együtt élni az élökkel.

2020. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!