Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix csomagok, fiókok?

Netflix csomagok, fiókok?

Figyelt kérdés

Ezt hogy értelmezik hogy van az alap csomag ami 1 képernyőn lehet nézni filmet.

Van a drágább a Standard hd csomag ami már 2 képernyőn lehet filmet nézni, és van a legdrágább ami már 4 képernyőn lehet.

Ezekalatt kisbetűvel oda van írva hogy minden csomagnál annyi eszközről nézhetem amennyin csak akarok.

Tehát én így most úgy értem akkor hogyha ketten akarjuk külön nézni akkor ahhoz legalább olyan csomag kell ami két képernyőn lehet nézni.

De tegnap kipróbáltam az alap csomagosat ami 1 képernyős, csináltam ott külön fiókot is, aztán mégis tudtam nézni filmet egyszerre két telefonon, vagy tv-n és telefonon, vagy laptop és telefonon.

És ez Alap csomag 1 képernyős, ha külön fiókkal vagy azonos fiókban voltam ugyanúgy tudtam két helyről is nézni.

Tehát akkor most mire értelmezték ezt az 1 meg több képernyőset?

Miért fizessen az ember több képernyőset mikor az alap csomaggal is ugyanúgy lehet, csak annyi változással hogy itt nem lesznek hd filmek.



2020. aug. 14. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis nem nem lesznek hd filmek, hanem maga a felbontás nem lesz hd :)
2020. aug. 14. 09:39
 2/4 A kérdező kommentje:
Most nézem az az 1 vagy több képernyős akármi az csak a letöltőeszközre vonatkozik.
2020. aug. 14. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal a lényege az, hogy egyszerre tudtok 2-en filmet nézni. Azonos időben. Pl az öcsém és én is nézzünk 1-1 filmet, de mást, más képernyőn és más eszközről. Egyébként ott inditod el ahol csak lehet, akkor is ha a legolcsóbbat választanod. Telefon, laptop, táblagép, okostévé stb
2020. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálam azonos filmnél és időben is lehetett egyszerre.
2020. aug. 14. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!