Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyilkos elmék legjobb része(k)?

Gyilkos elmék legjobb része(k)?

Figyelt kérdés
Gyilkos elmék fanok, kinek melyik a kedvenc része? Ha gondolod meg is indokolhatod.
2020. aug. 14. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nincs így kedvenc részem. Voltak gyengébb részek és voltak erősebb részek, de így kedvencem nincs. Azokat szeretem igazán ahol valami nagyon elmebeteg emberrel kerülnek szembe, nem csak valami mezei gyilkossal.
2020. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
3.évad,3.rész.
2020. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a 4. Évad befejező dupla epizódja a kedvencem a címe A leghosszabb éjszaka. Valamiért ez kötött le a legjobban ez volt számomra érdekes, ill. Az 5 vagy 6.évadban volt egy szemkivájós gyilkos, aki állatoknak rakta be az emberi szemeket, az még nagyon megmaradt bennem. Viszont a 15. Évad már nagyon gyenge lett szerintem mintha egy barátok köztöt néznék kb, nagyon elmentek a családi dolgok, magánügyeik felé, már nincs meg az a tűz a sorozatban mint régen volt.

Rajongó ként írom hogy szerintem jó hogy befejezték mert már elfogyott a végére a sorozat, és a szereplők is.

2020. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Huhh, a 2.évadból rengeteg (pl. Az a ki hàborusveteràn és azt hiszi még mindig megy harc meg bujkàlnia kell stb.) 1x6 vagy 7 Az utolsô vacsora asszem. 5. Évadban is van pàr kedvencem (mondjuk az a nő aki babàvà dermesztő az àldozatait) 6. Évad asszem zàró epizódja ahol a gyilkos azért éleszti újra az embereket, hogy megtudja milyen a halàl. 8 évad elején a làblevàgós, aki azért teszi ezt hogy a feleségének legyen làba. A 12 évadban is sok van (pl. Aki megöli a csalàdokat aztàn akire igazán mérges (gyerek) életben hagyja és azzal bünteti őket hogy nincs csalàdjuk, vagy akivel rosszul bànnak a szülei aztàn egy víznyelő elsüllyeszti a hàzukat ő meg túléli és mivel a szülei vallásosak voltak azt hiszi az ördög ajándékozta meg azzal, hogy megölte a szüleit ezért hàlàból olyanokat kényszerít öngyilkossàgra (ami bűn) akiknek "VIP jegyük lenne a mennybe)
2020. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!