Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ncorerol letöltött film miért...

Ncorerol letöltött film miért nem indul el? Mit töltsek le amivel elindul?

Figyelt kérdés
Tegnap este töltöttem le ncoreról először valamit. Illetve a torrentet, nagyon klasszul elindult a seedelés. Összesen 5 filmet szedtem le. Mind seedel, tök jó. A baj hogy nem indul el a film, pedig van a gépemen VLC media player. A hang elindul, csak a kép dekkol egy helyben. Nem leet társítani meg összekapcsolni. Mit töltsek le amivel elindul?

2020. aug. 16. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
K-lite codec van telepítve?
2020. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs, életemben nem hallottam még róla
2020. aug. 16. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg, hátha segít.
2020. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen
2020. aug. 16. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
VLC-hez nem kell kodek. Ha van kép, csak nem mozog, szétesik, akkor a VLC tudja, de a géped processzora képtelen dekódolni, mert túl gyenge. Én is benéztem egyszer, a 13 éves gépemre 1080p x265 hdr-t töltöttem le. A stúdiók logója, az elején a szövegek még jók voltak, aztán ahogy jött a film, abban a pillanatban szétesett a kép. Nem a film hibája, a gép lassú hozzá. Azóta vettem egy új gépet, az a 4K hdr-t is viszi, csak a képernyő Full HD, így nem sokra megyek vele.
2020. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ÓÓ vagy úgy :( értem,köszi
2020. aug. 16. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Velem is előfordult már ez a probléma és nálam (is) az volt a gond, hogy az 1080p-t nem játszotta le, csak a 720p-t. Úgyhogy (bár nem vagyok szakértője) szerintem ez lesz az oka.
2020. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod még a Media Player Classic-ot, de ha a VLC nem viszi nem sok esély vna rá, hogy ez fogja.
2020. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem 1080ba töltögetek :D még nem tudom mi a baj mert hát seedelek, aztán kitörlöm s letöltöm rosszabb minőségben majd )
2020. aug. 17. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!