Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 13 okom volt című sorozat 1...

13 okom volt című sorozat 1 évada mennyire szomorú?

Figyelt kérdés
Érdekelne mert sok embertől hallotam, hogy jó! Viszont nekem gyenge az idegrendszerem.
2020. aug. 19. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szomoru egyaltalan, inkabb 1-2 durvabb jelenet van benne. (Rape.)
2020. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Tanulságos az egész sorozat és én a kedvenceim közzé sorolom viszont ha bárki megkérdezi tőlem, hogy érdemes-e megnézni akkor azt válaszolom, hogy nem. Mivel én úgy gondolom, hogy olyan emberek is depressziósak lesznek tőle akik alapból mentálisan rendben vannak. Szóval fogadj meg egy hasznos tanácsot és a korodtól függetlenül, ne nézd meg.
2020. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Hat en nem lettem tole depresszios, es nem is ertem, miert lenne barki az tole, egy atlagos sorozat, balfasz tinikkel, mert mas jelzot nem tudok rajuk mondani, a foszereplo csaj balfsz, a srac foszereplo meg egyenesen utnivaloan hulye. A tobbiek nagyjabol “rendben vannak”, nyilvan nekik is megvannak a sajat hulyesegeik. De depresszivnek egyaltalan nem mondanam.
2020. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem leszel tőle depis!


Nincs benne semmi durva. Maximum az utolsó két részben, viszont az inkább úgy sokkolóak, hogy addigra megszereted a karaktereket és nagyon együttérzel velük.


Az első évada egy kötelező élmény, amit mindenkinek érdemes bevállalnia, főleg, ha 25 alatti.

2020. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat szerintem inkabb olvasd el a könyvet ! Én kb 13 voltam mikor elosszor olvastam (most pedig 22vagyok) és nagyon sokat segitett illetve azóta rongyosra olvastam. Viszont a sorozat közelében sincs. Megneztem de nagyon sok fontos dolgot kihagytak vagy atirtak... a sorozatot nem ajanlom de a könyvet igen!
2020. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem és a második kommival értek egyet... depis lettem tőle és nagyon mély és szomorú...
2020. aug. 31. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A hasznos tanácsom mégse volt hasznos.😝 Azért remélem, nem érzed magad tőle rosszul.
2020. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
depis nem leszel tole de vannak mely durva es elgondolkodtato jelenetek
2020. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!