Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok lmbtq filmeket,...

Ajánlanátok lmbtq filmeket, sorozatokat? Leszbikus téma nem érdekel.

Figyelt kérdés
Sokat láttam már nagyon és kifogytam (ugye mert sajnos túl kevés van). Írjatok sok ajánlást, hátha van amit még nem láttam. Thai bl sorozatokat ne nagyon, csak akkor ha tényleg minőségi! Nekem nem igazán jön be, mert a legtöbb nekem eléggé unrealisztikus.

2020. aug. 22. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A thai BL-sorozatok nekem sem igen jönnek be, de a Sotus-t nagyon ajánlom. Minőségi darab. Vagy a 3 Will be Free, ami ugyan nem elsősorban BL-sorozat, de van benne egy meleg és egy biszex karakter is.


Amúgy nagyon realisztikusat nem fogsz találni, a többség idealizált akár thai, akár más nemzetiségű.

2020. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Looking. (hbo sorozat)


Call me by your name.

2020. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Egyszer elkezdtem egy sorozatot aztán valahogy abbamaradt de volt benne ilyen témájú szál (Ha nem feltétel, hogy központban legyen..) Wynonna Earp a címe ha jól emlékszem. Kicsit elrugaszkodott a valóságtól de a főszereplő óriási forma 😁 a leszbikus szál szereplői pedig aranyosak. Nézz bele! 👍
2020. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A világ közepe
2020. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Young royals

Skam 3évad

Quer as folk

2021. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, koszi utolso de mindegyiket lattam😁❤
2021. júl. 17. 23:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!