Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmondaná miről szól a...

Valaki elmondaná miről szól a lucifer nevű sorozat 1. évadtól a 4-ig?

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Itt él az ördög, sebezhetetlen.

Beáll egy nyomozó mellé, ott nem lesz az.

Jön egy testvére, hogy a helyére parancsolja, aztán itt ragad....

Jön az anyjuk is, jön Káin is.

Nyomozó rájön, hogy az ördög nem metafóra, sokkot kap, elmegy Vatikánba nyomozni (vagy Róma?)...kételyei vannak, egy pap kéri, hogy segítsen elűzni az ördögöt, vissza a pokolba.

Jön Éva, jól elcsesz mindent, Lucinak vissza kell menni a pokolba.

2020. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen es Lucifer karaktere nagyon hot🔥🔥
2020. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
55%
Inkább nézd meg!
2020. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Imadom a sorozatot es Tom Ellist. Meg a dalait.Szerintem nagyon jo hangja van.Erdemes a sorozatot vegignezni, bar engem a nyomozos reszek nem kotottek le. Nagyon gyenge tortenetek lettek kitalalva. De maga a foszal jo, es szerintem Lucifer jatszik Tom Ellist es nem Tom Ellis Lucifert. :-)
2020. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem nyomozós sorozat, hogy egy nagy rejtely legyen, csak van benne valami hasonló az aktualis gondhoz... felesleges is ezt elvárni.meg igy kijohet a sebezhető tema.
2020. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!