Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a Tenet című...

Aki látta már a Tenet című filmet! Milyen volt, érdekes? Érdemes volt megnézni? Tartalmat ne írj, csak hogy jó volt-e vagy rossz?

Figyelt kérdés

Illetve még azt is írd meg, hogy Christopher Nolan filmjeit kedveled-e és ebből majd kiderül számomra az ízlésed.



Írjatok! Köszi!



2020. aug. 27. 18:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
10-ből hány pontot adsz a filmre?
2020. aug. 27. 18:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ömmm. Bonyolult. Ez nem egy olyan popcorn mozi amire a mozi nézők többsége vágyik. Nagyon nagyon kell figyelni egész film alatt, én a közepes popcorn-omat sem tudtam befejezni annyira oda figyeltem, és így sem értettem minden részt, pl, hogy a bomba miért nem robbant, vagy mi lett volna akkor ha robban már teljesen nagy kérdőjel számomra. Ha ilyen kis bugyuta akció filmre vágysz, akkor ne nézd meg, de ha hajlandó vagy gondolkodni és 2,5 órán keresztül figyelni lehet tetszeni fog. én 8,5-9 pontot adnék rá a 10-ből
2020. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett és Nolan filmjei is nagyon tetszenek, úgyhogy simán lehet, hogy elfogult vagyok. A legjobb szó, ami jellemzi az, hogy bonyolult.

Én ajánlom, viszont tényleg az a helyzet vele, hogy első nézésre fejvakarós lesz, hogy vajon mit is látunk és mi miért/hogyan történik. Imdb-n 8-at adtam neki, ennél kevesebb szerintem később sem lesz számomra, de ha majd többször látom és jobban megértem, illetve kiderülnek róla dolgok (ha majd Nolan esetleg nyilatkozik az amerikai premier után hetekkel), akkor lehet lesz az 9 is, de egyelőre kusza a dolog, de a végére igen csak megfogott!

2020. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha érdekel egy kiadós kritika a filmről, íme:

[link]

2020. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most néztem meg.

Technikai szempontból szerintem 10-ből 10.

Nagyon jó a zene, Ludwig nagyon odapirította, az operatőri vagy színészi munka is nagyon ütős.

Az eleje rögtön mindent visz, látszik, hogy profi a rendező.

Egyedül a Debicki karakter lett gyenge.



Aztán meg mint film, az biztos, hogy bonyolult és többször meg kell nézni, agyalni rajta stb.


Tipikus Nolan film.


Emellett, ami tuti, hogy sok benne az akció és folyamatosan pörög.

2020. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és a végére már nekem is sok lett:D

Nem értettem én se.

2020. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem nagyon ragoznám most, szerintem zseniális lett filmként nem jobb az Eredetnél, de filmélményként sokkal. Nolant imádom, nálam 10/9,5
2020. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó volt, de szerintem túl van tolva kicsit a film. Tényleg amiket Nolan kitalál, elképesztő dolgok, de ebből valahogy hiányzik valami. A színészi játék Pattinsonon kívül szerintem gyenge lett, annak ellenére hogy a jeleneteket felvenni eszméletlen nehéz és bonyolult volt. Maga a story az brutális, de sokszor követhetetlen, annyira pörög. Összességében nekem:


10/7.5

2020. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most néztem meg másodszor.

Elsőre kicsit nekem is túltoltnak tűnt, de nem.

Nagyon jó film!

2020. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, pedig nem vagyok kifejezetten nagy Nolan rajongó, az Eredettel pl. ki lehet kergetni a világból (az Interstellar vagy a Prestige viszont a kedvenceim között van).

Nem mondom, hogy minden teljesen tiszta, hogy mi-hogy volt, de a hangulata és az alapkoncepciója megfogott a filmnek. Vannak benne olyan "fordulatok", amik teljesen egyértelműek voltak az első perctől kezdve, illetve a karaktereknek papírvékonyságú személyiségük van és klisékkel teliek, valamint az akciófilmes szokásos f.szságok itt is megtalálhatóak, de itthon valszeg egyszer még megnézem újra. 10/7

2020. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!