Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alicia Vikander jó nő?

Alicia Vikander jó nő?

Figyelt kérdés
Most nézem a Jason Bourne-ban mennyire jó csaj, ti hogy vélekedtek erről a kérdésről? :D

2020. aug. 28. 21:58
 1/4 Seracco ***** válasza:
Én nagyon csípem. Nagyon tetszik habár sok nő jobban tetszik nála. A 2018-as Tomb Raider reklámkampánya előtt nem tudtam a létezéséről. A film megnézése után ő lett az egyik kedvenc színésznőm. Kábé másfél hét alatt az összes azelőtt megjelent őt is szerepeltető filmet megnéztem annak ellenére hogy néhány nem az én műfajom. Eredeti nyelven tudtam le őket mert szeretem a saját hangjával hallgatni. A TR után eddig megjelent őt is szerepeltető filmek is megvoltak és az elkövetkezendőeket is meg fogom nézni.
2020. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Uncle embereiben láttam először ami egy remek film, bár a bevételek nem ezt mutatják. Sajnos emiatt nincs esély egy esetleges folytatásra. Amellett hogy egy gyönyörű színésznőnek tartom, ráadásul tehetséges is. Az ex Machina nagy kedvenc, a Tomb Raider viszont vele nem igazán tetszett. A Jason Bourne film- noha a trilógia óriási kedvenc- valahogy gyengébb lett, és Vikander karaktere sem volt számomra annyira erős. De a filmjeit ettől még mindig megnézem.
2020. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

aha.

jó csaj.

2020. aug. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyönyörűszép nő
2021. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!