Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van ilyen film?

Van ilyen film?

Figyelt kérdés

1.

Olyasmi, hogy egy 17 év körüli fiút többször is megvernek, valami pénztartozás miatt (nem muszály, hogy ő tartozzon, lehet valamielyik családtagja is. A lány, ő is 17 körüli, ezt látja, stb, stb. Végül szerelmesek lesznek. <3


2.

Van egy fiatal házaspár, huszonpár évesek. (Van gyerekük.) Az apa tűzoltó/mentő/rendőr. Egyszer a család háza gyullad ki/valami baj lesz, amiért mentőt hívnak/valami bűntény történik.


3.

Van egy vak fiú, 17 év körüli (nem muszáj, hogy a filmben vakuljon meg). Egy lány, aki szintén kb 17 éves, ő nem vak. A végét gondolom sejtetitek, egymásba szeretnek.


4.

17 év körüli lányt, vagy fiút súlyos baleset ér, és a felépülés közben az ellen kező nemmel egymásba szeretnek



Ha csak az egyik variációhoz tudtok hasonló filmet, nagyon sokat segítenétek! Köszi!

Ja, és nem vagyok pszichopata, csak ezt a témát szeretem nagyon.



2020. aug. 29. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

3.


[link]


Mondjuk ebben idősebbek a szereplők.

2020. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4.

Hát ez nem biztos hogy teljesen az amire gondolsz, de: Két lépés távolság

Vagy van még a: Mielőtt megismertelek. Nagyon megható film, kicsit hasonló ahhoz amire gondolsz, bár itt a fiú le van (ha jól tudom) már az elejétől kezdve bénulva és egy lány ápolja őt. De nem akarok spoilerezni, de nagyon szép és megható történet, szóval ajánlom.

2020. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Két lépés távolságot már láttam, nagyon tetszett :)
2020. aug. 29. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:

1.

Talán a felhők fölött 3 méterrel...bár inkább ne nézd meg, nagyon szar xd


3.

Mielőtt megismertelek

A nyugtalanság kora

Most jó

Minden minden (de inkább a könyvet ajánlom)

2020. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!