Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elveszett jelentés jó film?...

Elveszett jelentés jó film? Érdemes rá időt szánni?

Figyelt kérdés
Annyira nem vagyok oda romantikus filmekért, de van egy-kettő ami bejött, meg Scarlett Johanssont bírom (mind mint színészt, mind mint csajt). Szóval aki már látta ezt a filmet, mit javasol, érdemes megtekinteni? Vagy unalmas?

2020. aug. 31. 23:57
 1/2 TR75 ***** válasza:

Ha szereted a lassabb filmeket, amikben igazából nem sok történet van (egy egyetemista lány elkíséri a fotográfus férjét Japánba, de mivel a fotós folyton dolgozik, a lány magányosnak érzi magát), akkor tetszeni fog. Inkább a hangulattal operál, de ugyanakkor van is mondanivalója, jó a színészi játék, kellemes humorral, remekül megválasztott és elhelyezett zenékkel. Bill Murraynek jól áll ez a szerep is. Szerintem Sofia Coppola nagyon jól egyensúlyozott a művészi és a populáris film határán.

A "művészfilm-rajongók" sekélyesnek mondják, a blockbusterek kedvelői meg unalmasnak. Nekem a kedvenc 5 filmem egyike. A "Lip my stockings" jelenet meg talán a kedvenc vicces jelenetem az összes filmből.

2020. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább dráma, romantikus dráma, mint romantikus film.

Ha szereted az olyan filmetek, ahol nincs 6 másodpercenként egy robbanás vagy egy poén, akkor nézd meg!

2020. szept. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!