Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok zombis filmeket?

Ajánlanátok zombis filmeket?

Figyelt kérdés

Inkább kevésbé ismert alkotásokat várok, praktikus effektekkel, valami különlegeset.


Ma láttam a Zombi 2 vagy más néven Zombie c. filmet és kifejezetten szórakoztató volt, részben az effektek, részben a trópusi környezet és a soundtrack által teremtett sajátos hangulat miatt.


Egyébként kifejezetten tetszettek George A. Romero korai zombi filmjei is, és Peter Jackson Braindead c. alkotása is.


Az egyik kedvencem pedig a One Cut of the Dead.


Szóval nem egy Zack Snyder féle Dawn of the Dead vagy egy Zombieland érdekel, hanem valami kevésbé ismert, különlegesebb, egyedibb alkotás.


Nem zavar az sem, ha kis költségvetésű B film. :D



2020. szept. 7. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Halottasház (Mortuary)
2020. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Little Monsters. Oké, ez új, és inkább vicces, de kicsit romantikus meg szórakoztató.


Pontypool. Ez inkább a fantáziádra bízza a történetet, nekem azért tetszik. Nem is biztos, hogy zombis (?) :)


Ha darkosabb, epicebb, akkor meg a... basszus ez nem jut eszembe, de '70-es évek vége körüli film, arra azt mondják, kultikus. Megnéztem, nekem nem jött be annyira. Bocs, nem jut eszembe a címe :)

2020. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Juan, a zombivadász

Zombi sztriptíz

Büszkeség és balítélet meg a zombik

Haláli hullák hajnala

Londoni zombivadászok

Nyugodjak békében

Dance of the Dead

Go Goa Gone

Náci zombik

A Helyőrség

Az élőholtak visszatérnek

Rémes egy éjszaka

Kutyaház

Vonat Busanba

2020. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28 nappal később.
2020. szept. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!