Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek és sorozatok...

Milyen filmek és sorozatok vannak a Netflixen?

Figyelt kérdés
Megéri rá elő fizetni? Visszamenőleg meddig vannak rajta filmek, sorozatok (pl, hogy 2010-től napjainkig vagy kb mi a legrégebbi film, sorozat rajta)? Mai filmek és sorozatok vannak rajta? Van rajta régi mese pl? Mint Disney mesékből az Oroszlán király Tarzan? Aladdin mese sorozat a Robin Williams féle példaul. Vagy a Pumukli kalandjai, mint régi mese, de nem Disney.

2020. szept. 8. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy az ilyen kérdéseknek mi értelmük van, hisz ha beütöd a Google-be, hogy Netflix, rámész az oldalukra és tájékozódsz, megnézed, hogy mik találhatóak az oldalukon! Ettől pontosabb választ nem fogsz kapni.
2020. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
unogs.com oldalon tudsz részletesen tartalomra keresni, gondolom a Netflix oldala kívülről csak az előfizetést erőlteti, nem a tartalom listázását, hiszen ahhoz előbb elő kellene fizetni hogy konkrét régiókínálatot tudjon egyáltalán mutatni.
2020. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát pumukli az nincs rajta, abban biztos lehetsz! Most azt hogy Disney mese van-e rajta azt nem tudom. Vannak régebbi filmek, sorozatok is rajta (persze nem olyan nagyon régiek).

Sorozatok: kb. Mindenféle. De tényleg. Fantasy, akció, vígjáték, romantikus, stb. Szerintem amúgy a Netflix sorozatok (vagyis saját gyártásúak) a legjobbak, meg a Marvel sorozatok. De van DC is amúgy.

Rajzfilm: inkább kisebbeknek való rajzfilmsorozatok vannak, de sok animációs film is van. Ami nagyobbaknak rajzfilm sorozat, az Carmen Sandiego, LEGO filmek/sorozatok (?), Teen Titans Go, She-ra, Big Mouth (az már tényleg tinédzsereknek). Ilyesmik. Meg van pár anime is.

Filmek: Nagyon sok van! Minden műfaj, minden fajta, új, régebbi. Minden. Nehéz lenne összefoglalni.

Amúgy szerintem megéri előfizetni, mert tényleg sok minden van, havi pár ezer forintért (illetve nyelvtanulásnak sem utolsó).

2020. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Így már jobban átlátom.
2020. szept. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!