Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az "Aang...

Mi a véleményetek az "Aang legendája" című sorozatról?

Figyelt kérdés
Mi az ami legjobban tetszik benne? Min változtatnátok a történetben? Ki a kedvenc szereplőtök és miért? Szerintetek mi a sikerének a titka?

2020. szept. 9. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb fantasy történet, ami eddig tévén futott. Az tetszik benne, hogy az elejétől a végéig egy átgondolt történetet kapunk.

Nem hiszem, hogy változtatnék bármin is, szerintem úgy tökéletes, ahogy van.

Zuko, Iroh és Azula a kedvenceim. Nekem az ő történeteik a legérdekesebbek, ez az oka.


Szerintem nincs különösebb titka, mint más közkedvelt sztorinak. Látszik, hogy a készítők sokat dolgoztak rajta, komplex világot teremtettek szereplőkkel, akikkel lehet azonosulni, ezért könnyen beszippant bárkit, aki fogékony rá.

2020. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Zuko, Iroh és Toph az abszolút kedvencem. Nem nagyon változtatnék semmit, maximum hogy Katara Zukoval jöjjön össze. Szerintem jobb páros lettek volna, mint Aanggal.

Bár nem anime, de mégis imádom, hogy animés beütése van és sokat merít a keleti filozófiából és harcművészetekből. Érdekes, fordulatos történet, ahol hiába gyerekek a főszereplők, mégis képesek éretten dönteni a nehéz helyzetekben.

2020. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!