Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan internetes oldal,...

Van olyan internetes oldal, ahol listán vezethetem, hogy mely filmeket láttam eddig?

Figyelt kérdés
IMDB-n és Filmkatalóguson nincs kifejezetten ilyen opció, csak értekelni lehet a filmeket (ami végülis így létrehoz egy listát gondolom) de engem olyasmi érdekelne, mint pl. Sorozatbaráton, hogy rápöttyintek hogy láttam, és utána bekerül a "Megnézett sorozatok" fülhöz

2020. szept. 10. 05:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
IMDb-n is csinálhatsz olyan listát, ami erre irányul.
2020. szept. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg TV Time telefonos applikáció.
2020. szept. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a trakt.tv oldalt használom. Lehet pipálni a filmeket/sorozatokat amiket láttál akár percre pontosan. Van előzmények ahol sorrendben napra lebontva kiírja a megnézett dolgokat, plusz te is csinálhatsz bármilyen listát.
2020. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Snitt.hu egy ilyen oldal. Ott ráadásul nemcsak a nézéseket tudod vezetni, hanem akár ha nincs fenn egy sorozat, vagy film, fel is tudod vinni az adatlapját. Sorozatoknál epizódra nézve is tudod követni, hol tartasz.


[link]

2020. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszból kérdezem, de azért nem jó az imdb neked erre, mert nem akarsz értékelni ott?


Esetleg azt tudod még csinálni (ami egyszerű, tehát nem saját listát kell létrehozz és mindig szerkeszteni azt) imdb-n, hogy beteszed megnézendő - watchlist - filmekbe, amiket láttál, így kapsz egy listát, de nem kellett értékelned. Plusz a megnézendő filmeket is sorba tudod tenni több szempont alapján, ha az számít bármit is.


De, ha ez sem jó, akkor szerintem a magadnak felírogatós módszer sem rossz, pl abc sorrendben worldben vagy hasonló.

2020. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Snitt
2020. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha értékelni kell?? Én a Filmkatalóguson mindent értékelek, amit láttam, így létrehoz egy listát, ahol több szempont szerint rendezheted a filmeket. (ABC-sorrendben, legjobb pontszám előre-hátra, dátum szerint legújabbak.)
2020. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!