Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ilyen horror film?...

Létezik ilyen horror film? Mondanátok címeket?

Figyelt kérdés
A hajnak fontos szerepe van benne. Pl.: a szellem csaj a hajával folytja meg az embert. Vagy valamilyen módon a haj által halnak meg.

2020. szept. 11. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén, az eddigi kb 40-50 " Létezik ilyen horrorfilm " kérdésre érkezett rengeteg film közül legalább egyet meg is néztél, vagy csak jönnek sorba a sületlenebbnél sületlenebb létezik ilyen horrorfilmes kérdések?
2020. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg is néztem néhányat közülük és többe belepillantottam, hogy milyenek is.
2020. szept. 12. 01:44
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Én le írok netes oldal címet hátha erre gondoltál:

Tiszta horror! - Öt igaz démoni sztori Warrenéktől - Funzine

funzine.hu › tiszta-horror-ot-igaz-demoni-sztori-warren...

Legismertebb történetük, az Amityville-i horror a legtöbb ember által ismert – mi most ... A film sztorija szerint a házat egy boszorkány, Batsheba Sherman szelleme és ... Történetének több verziója is létezik, valamelyik sztori szerint akkor, mikor ... mikor az egy estét ott töltő jó barátjuk, Lou arra ébredt, hogy a baba fojtogatta, ...


A horror és az iszonytató nőiség - Metropolis

metropolis.org.hu › a-horror-es-az-iszonytato-n-337-ise...

Joseph Campbell Primitive Mythology című könyvében megállapítja: „Létezik egy motívum, ... Felvetődik a kérdés, hogy a rettenet megtapasztalása – a horrorfilm nézése – nem ... És vajon mi a helyzet az olyan kifejezésekkel, amelyeket egyaránt ... Az emberáldozat mint szakrális tiltás alkotja a tisztátalan fő formáját szinte .

2020. szept. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!