Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan népszerűsíthetném a...

Hogyan népszerűsíthetném a filmkritikáimat?

Figyelt kérdés
Már több dicséretet is kaptam, hogy jók a kritikáim, de mégis olyan kevesen látták eddig a videóimat, hogy úgy döntöttem megkérdezem, hátha valakinek van valami jó ötlete. Szóval van valami ötletetek, tippetek, hogy mivel tehetnék szert nagyobb néző táborra? Vagy szerintetek alapból azzal van baj, hogy az embereket nem érdeklik a videokritikák?
2010. aug. 6. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokakat nem érdekel, de sokakat igen:DSzerintem próbáld reklámozni valahogyan magad. Erre jó kezdet, ha csinálsz egy saját weboldalt egy ingyenes weblapkészítővel (nem reklámozhatok a szabályok szerint, de ha Google-ba beírod, tuti találsz valamit) nagyobb nézettségre tehetsz szert. Ha van olyan ismerősöd, akkor pedig azúton. Ennyi tellett tőlem, bocsi.
2010. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne. :) Terjeszteném is, ha tetszene.

Hol tudom megnézni?

2011. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!