Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit kell tennem, hogy Netflixe...

Mit kell tennem, hogy Netflixen külföldről is láthassam a magyar feliratot vagy szinkront?

Figyelt kérdés
Egy időben még automatikusan volt, aztán csak gépről, ha beállítottam, most már az sem megy, mert hiába állítom be, hogy a magyar feliratosokat akarom nézni, meg is jelenik a lista, ám amikor rákattintok az első videóra, ott nem szerepel a magyar a feliratok között, pedig tudom, hogy van. Mit tudok csinálni?

2020. szept. 13. 12:47
A kérdező szavazást indított:
Beállítás kérdése, amelyet már ki is fejtek, ha más még nem írta.
Nincs mit tenni, nézd máshol magyar felirattal.
Nem tudom.
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítsd át a nyelvet magyarra. Itt a Netflix Instagram oldalán megmutatja, hogy kell.


[link]

2020. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az már egy másik kérdés, de ennek kiegészítése, hogy még amikor gépről ment és be is tudtam ott állítani, telefonon akkor sem volt, hiába írták magyar oldalak, hogy van már rá magyar felirat és én is láttam gépen, mert ott beállítottam. Köszi, nézem! :)
2020. szept. 29. 08:34
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a szándékod, #1, de vagy nem értetted a kérdésem vagy megváltozott a link tartalma, mióta küldted, ugyanis azon éppen az ellenkezője van most, hogy nem magyar filmeket hogy tudok látni. Viszont mégis hasznos kicsit a válaszod, mert tán írhatok nekik külön, hogy külföldről lássam a magyar feliratot és szinkront is, ami újabban nem elérhető... Egyezzünk meg egy félig hasznosban... :)


De persze ha vki tudja erre a hogyan választ, megírhatná itt is nekem...

2020. szept. 29. 08:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Most milyen nyelven használod a netflixet?
2020. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért tudok angolul és nem is a rendszert akarom angolra átállítani, mert nem hogy nem zavar a rendszer angol nyelve, hanem ellenkezőleg: külföldön élve jó, ha más is tudja használni, megérteni, nem csak én, ám ha máshol látom, h máshol írják, h van magyar felirattal is netflixen, akkor én azt miért nem látom...? Meg ha már van magyar felirata is, naná, h inkább azzal nézném, nem angollal...
2020. szept. 29. 10:05
 6/7 Úgysetudodkivagyok válasza:
A netflix regionálisan van beállítva. Ez azt jelenti,hogy Ausztriában teljesen mások a netflix beállításai,sőt a sorozatok amiket még tudsz nézni is változik,amint átmész egy másik országba. Hogy ez miért van így,azt bonyolult elmagyarázni,de a megoldás a problémára,hogy veszel egy vpn-t,átállítod az IP-d magyarra,és még lesz oldva a problémád
2020. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért a bonyi magyarázat is érdekel, biztos egyszerűen is lehet a bonyit... :)

Nem csak annyi, hogy más ország, más nyelv, más sorozatok is?

2020. okt. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!