Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatok ezek?

Melyik sorozatok ezek?

Figyelt kérdés

1.Egy srác pucéran ébred az erdő közepén, majd valahogy bejut egy városig, ahol a rendőrök elkapják és egy ideiglenes családhoz kerül, akik talán örökbe is fogadják. Kérdezik, hogy honnan jött, de nem emlékszik semmire. 2005 és 2010 környéki a sorozat.


2. Egy tinédzser lány, aki állandóan a naplóját írja, hogy mi történt aznap. Van egy öccse, és két túl buzgó szülő. Egy legjobb barátnője van, és az egyik részben találtak egy kutyát és a barátnő egész nap azon gondolkodott, hogy mi legyen a neve. A főszereplőt nem igazán érdekelte, csak "kutyának" hívta, majd ez a barátnő hivatalossá tette a 'Kutya' nevet.



2020. szept. 13. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kyle a rejtélyes idegen


Másodikat nem tudom.

2020. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Kyle XY?

[link]


A másodikról még nem hallottam.

2020. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, az első az volt, köszönöm 😃


A 2. inkább 2000-res évek elejéről van,de kb 2008 fele is adták le, általában az RTL-en játszották vasárnap délelőttönkét.

A főszereplő lánynak nagyon rövid, festett vörös haja volt.

Több sajnos nem rémlik, még kisebb voltam amikor ezeket adták.

2020. szept. 13. 17:37
 4/4 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
2. Egy tini naplója (Mein Leben und Ich) (2001-2010)
2020. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!