Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondja Balin az első...

Miért mondja Balin az első Hobbit filmben hogy az erebori főkapu zárva van, mikor a sárkány konkrétan átment a falon és hagyott egy hatalmas lyukat?

Figyelt kérdés
No meg ahogy elnéztem,a homlokzat nem teljesen zárt,ahol Bilbo lemászott,ott fel is lehetne mászni.Minek kellett a titkos bejárat akkor?

2020. szept. 15. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Nekem az a fura hogy frodó-ért elmennek a sasok a gyűrűk ura végén.Miert nem vitték el rögtön???Nem kinlódta volna végig az utat...
2020. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hobbitot nem láttam, így nem tudom.

Viszont 1. válaszra: te sem repülnél be egy ellenséges területre, ahol bármikor kilőhetnek. Mentek már, amikor Saurontól tiszta volt a terep. A sasokat azonnal kiszúrták volna és megölték volna mindet. Nyilván az ég volt leginkább monitorozva.

2020. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
*Nem beszélve arról, hogy az egy gyűrűt még akkor is valakinek bele kell hajítania a hegy gyomrába. Csakhogy a gyűrűt nem lehet szimplán eldobni, mert nem engedi magát. Mivel a sasok értelmes lények, valszeg ugyanúgy megrontotta volna őket, mint egy embert vagy hobbitot.
2020. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!