Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszik nektek a Jurassic...

Hogy tetszik nektek a Jurassic World: Krétakori tábor?

Figyelt kérdés

#Jurassic Park #Jurassic World #Krétakori tábor #Camp cretaceous
2020. szept. 19. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nem tetszett. Lényegében újra láttuk a Jurassic world részt. Nem értem, hogy mire volt jó ez a sorozat, mert semmi újat nem mutatott.

Ha már tényleg ennyire gyerekesre akarták venni a figurát, akkor csinálhattak volna egy soft-canon sorozatot, ami mehet a végtelenségig egy Jurassic worldben, amiben soha nem történik meg az incidens és szabad kezet kapnak, hogy mit írnak bele.

Ez most így megint csak egy bőrlehúzás az eredetiről, ami nem nagyon vezet sehova. :(

Sok értelmetlen dinoszaurusz támadás és megmenekülés az utolsó pillanatban: pipa.

Gonosz másik vállalat, ami meg akarja tudni a dinoszaurusz klónozás receptjét: pipa.


Dinoszauruszok terén sem volt túl extrém felhozatal. Mutathatott volna olyan állatokat, amiket a filmekben soha nem láttunk, de tudjuk, hogy rajta vannak a park listáján, így klónozták őket, pl. Suchomimus vagy Microceratus.

Cserébe vannak azok, amiket már láttunk százszor. Pedig eddig minden Jurassic film mutatott valami új fajt. Még a kisfilm is.


Szóval nekem tutira nem ez a kedvencem a franchiseból. De azért a folytatásra kíváncsi vagyok. Ha robinzonádosra veszik a figurát a második évadra, akkor az bejönne. Majd kiderül.

2020. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szépen kifejtetted és lényegében szinte egyet is értük vagyis inkább teljesen megértelek.


Azt túlzásnak találom, hogy újra láttuk a Jurassic Worldot, de tényleg az volt az alapja. Eleinte azt hittem/vártam, hogy teljesen más lesz és inkább csak utalások lesznek a korábbi részekre. Pl, hogy ugyanolyan az autó, mint a JP első részében, ilyesmik. De aztán jött az Indominus rex, a madárházas eset stb.


Igen, ez nem nekünk készült első sorban, hanem a gyerekeknek, ez nagyon durván lejön.


Bőrlehúzás, ami nem vezet sehova. Ezzel félig értek egyet, mert ugye ez csak egy évad volt. Ezután már muszáj újabbat mutassanak, bár szerintem több tekintetben ez ia új volt.


Az értelmetlen meneükél a dínók elől... Ne is mondd. Nem értem, hogy miért így kell megcsinálni. Azok a raptorok meg a Carnotaurus is már rég fel kellett volna faljanak egy-két gyereket, ha nem mindet...

Ez csak azért nem történt meg, mert gyerekeknek készült, de könyörgöm, akkor ne így készüljön el. Akkor kezdjenek el akkor menekülni, amikor a távolból meghallják, nem amikor 5 lépésre van tőlük. Ez illetve az a legnagyobb hibája szerintem (de kb minden második akciófilmnek is) hogy semmibe sem halnak bele. Leugrálnak fák fölötti magasságból és semmi bajuk kb, egy bokaficam volt összesen.


Dinoszauruszok terén újat nem mitat, de nekem nagyon tetszett az, hogy végre egy másik kapta a "főszerepet", a Carnotaurus.


Mindent összevetve, kissé bugyuta, kevés új van benne, néha idegesítő, de nekem tetszett. Sajnos engem a dinoszauruszokkal megvesznek kilóra. De ettől még a hibáit látom.

2020. szept. 20. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:

A második éved már jobban tetszett. De még így is lenne mit javítani. Pl. olyan steril a háttér és a környezet mindig. Sehol semmi élet, csak ha a plot megkívánja. Jó lenne, ha néha mutatnának az erdőben madarakat vagy más, kicsi dinoszauruszokat. A regényekben az Othneliák mindig a fákon mászkálnak. Itt miért nincs valami, ami mászkál rajta?

Illetve kihagyott ziccer szerintem a deinosuchus. A csontváza ott van a fallen kingdomban, lehetett volna a második évad ellensége is, főleg, hogy annyira a vízforrások körül forgott az évad sztorija.

2021. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!