Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet vagy sorozatott...

Melyik filmet vagy sorozatott tudtátok volna még nézni ?

Figyelt kérdés

Az érdekelne , hogy melyik az a film,sorozat,mese,anime amit akar még évekig eltudnátok nézni vagy akár több részt is kitudtak volna hozni belőle. Saját véleménye érdekel mindenkinek nem az IMDB pont szerint az adott film mennyire volt jó.


Nekem többnyire animék ilyenek. Yugioh GX,Tsubasha kapitány,Yu Yu Hakusho. Ezekből szerintem még lehetett volna kihozni sokkal többet. Valamint kiskoromban nagyon tetszett az Atlantisz mese is sajnos csak 1 folytatása volt pedig lehetett volna több is



2020. szept. 22. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
A Trónok harcát.
2020. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Dexter
2020. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mandalorian, Vaják, White Lines
2020. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Banshee (De csak akkor, ha az egész olyan lett volna, mint az 1. és a 2. évad.)

Backstrom nyomozó

2020. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Brickleberry
2020. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TR75 ***** válasza:

In The Flesh (cliffhanger és kasza)

Marvel's The Punisher (kasza)

Äkta människor (cliffhanger és kasza)

Én speciel a Continuumot is bírtam volna még, bár a végére már nagyon szerte-szana csavarták a történetet (de legalább a rajongók kisírtak egy záró fél évadot)

Ashes To Ashes (de kerek lett a történet)

2020. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Trónok harca: ha jobban lettek volna írva az utolsó évadok, akkor 12-14 évadig is lett volna benne jó anyag és néztem volna.

Buffy, a vámpírok réme: Ha nem rontják el Spike karakterét, nincs a felesleges Angel sorozat, akkor ezt is néztem volna legalább 10 évadon át.

2020. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szilícium völgy
2020. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Gotham

Orphan Black

Skins (mondjuk ha az első két generáció kapott volna plusz évadokat a harmadik gen helyett)

Atypical (A 4. évad az utolsó, még nem jött ki, de bármeddig tudnám nézni)


Animék:

No Game No Life :(

Aoi Bungaku Series (biztos vannak még irodalmi művek, amiket fel lehetne dolgozni ilyen formában)

2020. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Terra Nova volt az az egyik olyan rövid kis sorozatocska, amit néztem volna még, mert szerintem jó volt, de nem csináltak többet, hiába volt benne sok lehetőség.
2020. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!