Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak itt sorozatbarátosok? ...

Vannak itt sorozatbarátosok? Milyen ez az oldal? Van rajta sok sorozat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Az csak egy olyan oldal ami összegyüjti különböző sorozatok linkjeit, tehát nincs rajta egy sorozat sem. Ellenben nagyon sok (tényleg nagyon sok) sorozatot megtalálhatsz rajta és kiválaszthatod, hogy milyen oldalon akarod majd nézni (a 99%-uk tele van vírusos reklámokkal, de legalább van ilyen oldal ahol meg tudod tekinteni)
2020. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltad már ezt az oldalt?
2020. szept. 26. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírt az eggyes az igaz.

Viszont tényleg rengetek sorozat van fent. 6 vagy 7 ezer azt hiszem

2020. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az nem semmi,hogyan lehet oda be jutni?
2020. szept. 26. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ottani tagok által küldött meghívóval.

Viszont sokan nem adnak, mert ha a meghívott szabályt szeg, akkor a meghívó is repül vele együtt.

2020. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak sorozatokat szeretnék nézni,esetleg valamelyikőtök nem tud nekem segíteni ebben?
2020. szept. 26. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 8 éve fent vagyok az oldalon, ami egy link gyűjtőoldal. Rengeteg sorozat van fent és folyamatosan gyarapszik. Egyre jobbak a lejátszók is. Minden nap nézek rajta sorozatokat reklámmentesen, + pár jobb tv műsort is amit feltesznek. Nagyon szeretem.

Csak ezt az oldalt, illetve hírekhez az rt mostot még használom. De tv- m emiatt évek óta nincs , le lett mondva, mert csak felesleges kiadássá vált nem használtuk. A rengeteg reklám miatt amúgy is élvezhetetlen volt. Szerencsés vagyok, még az indulása után alig 3 hónappal találtam meg az oldalt, akkor még javában lehetett simán regisztrálni. Aztán évek múlva a sok visszaélês, szabályszegés, trollkodás miatt lett meghívós a rendszer.

2020. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lassan közelít az oldal a 10 ezer sorozathoz. Jövőre szerintem meg is lesz. Utolsó voltam.
2020. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7-8 Tudnál nekem meghívót küldeni? Légyszíves
2020. okt. 20. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom az oldalt. Akármilyen sorozatot keresek, ott megtalálom. A legtöbb netflixes sori is fent van, bár néhány link nagyon akadozik. Az a jó, hogy egy részhez több link is van, ezért nyugodtan lehet válogatni. Ha meghívó kell, lépj be egy ilyen FB csoportba. Nekem is onnan van.
2020. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!