Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Darth Krayt és Darth Caedus...

Darth Krayt és Darth Caedus mennyire erős sithek?

Figyelt kérdés

Nos gondolom utóbbi annyira erős mint vader fénykorában (lett volna!) Csak ugye a ruhája miatt nem tudta használni az erő villámot. Meg korlátozott volt a mozgásban! Így a teljes ereje azért nem teljesedhetett soha ki véderként.


Szóval szerintem Caedus nagyobb hatalmú!


Krayt pedig elvileg nagyon erős. Erősebb mint Vitate, Nihilus vagy Abeloth?!


Persze itt nem csak az erő számít hanem a vívás is. Pl Abeloth, Nihilus nem voltak jó vívók. Ezért szerintem mêg Revan is legyőzné őket.


De akkor jedik között ott van Joda, Windu, Luke is. Ők is erősek voltak!


Szóval kíváncsi lennék, hogy darth krayt vs revan windu küzdelemben. Vagy Caedus vs kylo vagy vader küzdelemben ki jönne ki győztesen.


Annyira nagy ereje viszont szerintem csak nincs mint rey vagy sidiusnak a 9. rész végén!



2020. szept. 26. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy Krayt és Caedus mennyire erősek, a Legends ezen részét nem ismerem annyira, de több kérdés is van, szóval


Vitiatenél, Nihilusnál, pláne Abelothnál biztos nem erősebb Krayt, ahogy Caedus sem. Vitiate konkrétan egy teljes bolygó erejét elszívta, 8000 sithel együtt, Nihilus szintén több száz Jedi energiáját szívta el, Abeloth meg egészen más kategória, konkrétan a SW univerzum legerősebb entitása. Nem versenyezhet ezekkel senki, talán a Legendses Sidious meg Luke, de Caedus és Krayt sincsenek a szintjén


Oké, hogy Nihilus nem volt jó vívó, de konkrétan mire Revan a közelébe férkőzne, Nihilus minden erejét elszívná és Revan halott lenne mielőtt konkrétan vívni kezdenének. Persze csak ha az ereje teljében lévő Nihilust nézzük.

Mondom ezt úgy amúgy, hogy Revan a kedvenc SW karakterem.



Picit jobban utánanézve Kraytnak én elég magabiztosan merem állítani, hogy Revan 1v1-ben is le tudná győzni Kraytet. Talán még Windu is


De nyilván nincs objektív erősorrend

2020. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!