Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszett az Enola...

Kinek hogy tetszett az Enola Holmes?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
En ma fogom megnezni szerintem:DD
2020. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Nekem annyira nem jött be. Egyszer nézhető kategória.
2020. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem igazából csak az nem annyira tetszett és fura volt, hogy egy ilyen régen játszódó filmben megjelent a negyedik fal, a nézőkkel való kommunikáció. Nekem ez valahogy nem illett bele.
2020. szept. 27. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok

Nekem amugy tetszett, erdekes volt, szeretem ezeket a jatekosabb nyomozos filmeket, arra tokeletesen jo volt hogy kikapcsolja az agyamat:D

10/8 szerintem

2020. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nemrég néztem meg én is. Igazából nekem tetszett, eltekintve egy két dologtól. Szerintem nagyon jól alakítottak benne a színészek, cseppet sem tűntek erőltetettnek a jelenetek. Könnyed volt és szórakoztató.

Viszont, Sherlock Holmes filmekhez viszonyítva nem a legjobb. Sherlock Holmes-t nem ilyennek ismerjük, általában rideg, magának való alak... Meg nekem egy kis csalódás volt, hogy nem volt ebben semmi nagy csattanó, vagy éppen egy izgalmas rejtély.

Ha az utóbbiaktól eltekintünk, akkor 10/8, egyszer mindenképp megéri megnézni!

2020. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Én imádtam, viszont az engem is idegesített, hogy Millie (Enola) sokszor beszélt a kamerához.
2020. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!