Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elfelejtettem a régi kendvenc...

Elfelejtettem a régi kendvenc mesém címét help?

Figyelt kérdés
Arról szolt hogy volt egy kislány akit az anyja vidékre küldött a kislány nagy apjához aki asszem favágó volt vagy ilyesmi.A falu arról ismerte hogy mogorva magányos öregember volt és volt egy bernádhegyi kutyája vagy valamilyen pásztor kutya volt,a kislánnyal nagyon jóba lettek és végre ujra boldog volt,és volt a kislánynak egy fiú barátja is aki meg tanította kecskét fejni mert a fiu kecske pásztor volt.Ez azthiszem egy rajzfilm sorozat volt és mindig néztem a tv-be és nosztalgiábol újra meg nézném a gyerekemmel köszönöm a válaszokat előre is :)

#sorozat #mese #pásztorkutya #régi mese #Kislány és a bernádhegyi kutya #A magányos öregember és a kislány
2020. okt. 3. 14:08
 1/2 anonim válasza:
100%

Heidie. Hájdi

Egy német mese

2020. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jól van ez így? ***** válasza:
100%

Heidi (Alps no Shoujo Heidi) (1974) 52 részes sorozat [link]

2008 novemberében megjelent 2 DVD (InterDomino) kishazánkban: Heidi a hegyek lánya, ill. Heidi és Clara címmel. Nos EZEK csak ZANZÁSÍTOTT, AGYONVÁGOTT változatai a sorozatnak.

Az első film, a Heidi a hegyek lánya a sorozat első felének összevágása, a másik pedig, a Heidi és Clara a sorozat második felének lesz az összevágása.

Heidi a hegyek lánya (Alps no Shoujo Heidi: Alm no Yama Hen) [link]

Heidi és Clara - Egy nyár a hegyekben (Alps no Shoujo Heidi: Heidi to Clara Hen) [link]

Van egy 2015-ös sorozat is [link] ez a Minimax-on ment.

2020. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!