Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem angol tanulás...

Mondanátok nekem angol tanuláshoz jó sorozatokat, filmeket, taktikákat? Bővebben lent:)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából önszántamból kezdtem el nemrégiben itthon angolul tanulni, úgyhogy nem hajt a tatár, amikor van időm tanulok szavakat, olvasok angol idézeteket, mémeket, szolidabb szövegeket. Van pár app is a telefonomon... Viszont ennél több kéne.

Ti hogyan tanultatok meg sok szót a leggyorsabban? Vannak egyszerűbb filmek, sorozatok, esetleg játékok, amikből könnyen megjegyzek új kifejezéseket?

Itt saját tapasztalatokat várnék főként, plusz 1-2 apróbb tanácsnak is nagyon hálás lennék!:)


Normális válaszolóknak, és segítőknek előre is köszönöm!

(Apropó az iskolában németet tanulok, ha valakiben felvetődne ezen kérdés)


18/l



2020. okt. 4. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

En sokat youtubeoztam anno, de segitett a sok angol zene hallgatas is. 4 eve kezdtem el angolul sorozatokat nezni, szerintem a jobaratok az nagyjabol kezdö szinten van, bar masr fogalmam sincs en mivel kezdtem. Viszont szerintem akarmit is nezel, nezzd magyar vagy nemet felirattal (amelyik neked könnyebb) es ugy is sokat tanulsz. Ha pedig mar jobban megy akkor angol szöveggel, annak ellenere hogy szinte napi szinten angolul beszelek es hallgatok mindent, nalam is vannak szavak amiket meg nem ertek. Ha szeretsz ilyen csajos appeket amiken olvasni lehet akkor vagy az Episode vagy a Choices nagyon jo, tesom rajta logott regen minden nap. Mas sajnos most epp nem ugrik be, de ha talalok valamit akkor szolok.

21/L

2020. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Netflix én vannak feliratos filmek és sorozatok. Ott lehet németet is állítani hangot meg feliratot
2020. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerek rajzfilmek. Azokban egyszerű a nyelv, könnyen megérted. Hallgass még sok angol zenét, az is segít.
2020. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!