Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbi filmekben vagy...

Az alábbi filmekben vagy sorozatokban szereplő csajok közül melyikkel járnátok legszívesebben?

Figyelt kérdés
Most a sorozatbeli karakterre gondolok, tehát arra ahogy a színésznő kinéz, de a sorozatbéli tulajdonságaival. Kit látnátok magatok mellett legszívesebben és miért?

2020. okt. 9. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Daenerys Targaryen (GoT)
Harley Quinn (Suicide Squad)
Catwoman (Sötét lovag)
Black Widow (Marvel)
Captain Marvel (Marvel)
Wonder Woman (legutóbbi Justice League)
Hermione (HP)
Éowyn (LOTR)
Ahsoka Tano (Star Wars)
ezek közül egyikkel sem járnék
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem baj nem csak szavaznék.


Daeneryst inkább mellőzném, a sárkányok menők, szép is, de kb örök rettegés lenne mellette az élet (még Drogo sem kerekedett volna felül rajta szerintem, miután már nagyok voltak a sárkányok)


Harley Quinn szerintem első nap kinyírna, hacsak nem előzöm be. :D


A macskanő végülis jó arc lett a film végére, de számomra túlságosan kiszámíthatatlan, de az előző kettőnél még mindig jobb választás.


A következő három nálam nagyjából ugyanaz, igazából mindegyikkel belemennék, mert egyik sem pszichopata. Marvel Kapitány viszont összevissza menne az Univerzumban, úgyhogy kilőve, a másik kettő közül választanék inkább.


A következő hármasnál maguk a karakterek nem állnak közel hozzám annyira, hogy velük akarjak lenni az előző kettő (Fekete özvegy és Wonded Woman) helyett. Pedig Hermione gyönyörű!


Úgyhogy összegzés: Vagy Fekete özvegy vagy Wonder Woman, legyen utóbbi. De nehéz a döntés. De talán (sőt biztos) kevesebb hibája volt élete során. Csak az igazmondó ostort ne vegye elő soha. 😁

2020. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem mert lány vagyok :D
2020. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Wonder Woman. A felsoroltak közül számomra ő a legszebb. Amellett a tulajdonságai sem elhanyagolhatóak. El tudod képzelni milyen lehet a szex egy olyan nővel akinek a "hivatalos" neve az hogy Csoda Nő??? :D

Vagy ott van Daenerys, aki hasonlóan gyönyörű. A letérdeléssel sincs gondom, neki bármikor megtenném. Hétvégente kirándulni mennénk, persze sárkányháton, szóval klassz lenne. Harley dilis, Catwoman kleptomán, Marvel kapitány nekem kissé halovány, Hermione elbűvölő, de nem kell a varázslat. Szóval Diana a nyerő

2020. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Harley
2020. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Bármelyikkel, mert férfi vagyok.
2020. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Akinek van nagy teljesítményű *orgazmusa* , az nem tesz fel ilyen kérdést.


Mert szarna arra, hogy ki hogyan vélekedik egy adott hölgyeményről.


Azzal foglalkozni hogy *ő* kit vadászna le, és hogyan.

2020. okt. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Harley❤
2020. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!