Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus sorozatok, tinikről?

Romantikus sorozatok, tinikről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 15 és 18 év között legyenek a főszereplők. A vége happy end legyen. Örülnék, ha akció lenne, de lehet benne kis fantasy is, vagy csak sima sulis is lehet. Egy romantikus sorozatot se láttam, szóval jöhetnek ilyen alapabb sorozatok is ha vannak. Még annyi, hogy ne legyen vámpíros, vérfarkasos meg ilyesmi légyszi.

2020. okt. 11. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

TOP50: A legjobb tini sorozatok - Mafab.hu

www.mafab.hu › article › top40-a-legjobb-tinisorozato...

2019. dec. 11. — Vajon melyek a valaha készült legjobb tinisorozatok? A tévés szériák felemelkedése a sorozatok ezt az ágát sem hagyta érintetlenül, évente tucatjával érkeznek az olyan szériák, melyek nem csak a ... dráma | romantikus.

2020. okt. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Direkt ezért írtam ki a kérdést, hogy a ti véleményeteket lássam, mert rengeteg ilyen oldalt átolvastam, de semmit nem találtam...
2020. okt. 13. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A narancsvidek meg A Dawson es a haverok: regebbi sorozatok, de jok voltak nagyon.

Smallville talan.

Riverdale.

2020. okt. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
H2o: egy vízcsepp elég
2020. okt. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pletykafészek (Gossip girl)
2020. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!