Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Loki miért akkora közönségkedv...

Loki miért akkora közönségkedvenc?

Figyelt kérdés
Semmi bajom vele, félreértés ne essék, én is bírom a palit, de nem jobban mint a többi szereplőt, és úgy vettem észre nagyon sokan viszont borzasztóan rajonganak érte, egész kultusza van. Azért annyira talán mégse nagy durranás, mi ennek az oka?

2020. okt. 12. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Tom Hiddleston kifejezetten jó pasi, vonzó kisugárzással.
2020. okt. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A nőknél közönségkedvenc. Bejön nekik a tragikus múltja, meg hogy kicsit rossz fiú, kicsit jó, na meg persze helyesnek is tartják magát a színészt. Ilyen egyszerű. Jól van felépítve a karaktere.
2020. okt. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Kb. amiatt, amit előttem írtak. Ő nem az a tipikus jófiú, de azért jól néz ki.

Férfiként nekem is érthetetlen a mögötte meghúzódó hájp.

2020. okt. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1%
Mert a tv-mondja azért .
2020. okt. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a humor a kulcsa, persze az is igaz, amiket előttem írtak. De nem gondolnám, hogy csak a nők körében ekkora kedvenc. Ha megnézed a kritikákat, ott is csak jókat hallasz róla. Pl: Loki viszi a hátán az egész filmet stb. A humoros beszólásai vagy jelenetei tényleg feldobják a filmet. A rosszfiúkat pedig amúgy is szeretni szokták az emberek.
2020. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tök színes a karaktere, nem komoly, vicces, rossz ès jó fiú egyben, a múltja, de a legjobban a beszólásait imádtam, kár hogy meghalt a vègtelen háborúban. De nekem Thor is ugyanolyan szinten van, imádtam kettõjüket együtt 😍
2020. nov. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Először én sem értettem


Aztán kezdtem egyre jobban megkedvelni és rájöttem miért birja mindenki!!❤❤


Annyira jófej és tökre birom hogy mindig váratlanok a pillanatai,már szinte átáll a jókhoz aztán megint áruló lesz😂


Vagy pl.

Thor: figyelj öcsém!:

*vasember elröpiti*

Loki:hallgatlak..

2021. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert szeretheto, humoros karakter, meg amugy is a nep altalaban jobban kedveli a rosszfiukat. Raadasul maga Tom Hiddleston is egy jo kisugarzasu, helyes pasi
2021. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!