Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Eredet című filmben Dicapri...

Az Eredet című filmben Dicaprio miért nem lövi le a feleséget a misszió közben?

Figyelt kérdés

Én biztos vagyok benne, hogy csak a felesége projekciója. Meg is tudja állapítani, hogy mikor van álomban.

Még is el is mondja valaki, hogy Mal szabotálja az akciókat, és tényleg, egy ponton bele lövi Fischer-be is.

Lehet, hogy csak Dicaprio karaktere biztosra akart menni, de ez engem végig zavart és teljesen elrontotta nekem a film felét.



2020. okt. 12. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért mert ez az ő kivetülése , néha annyira valóságos az álomszint hogy nem tudja ébren van e . Aztán nem fejezte be a dolgát vele emiatt jelenik meg , egy lövés hasztalan lenne . Ez a kulcs a filmben . Első és tovabbi nézésekre is elsiklunk a leszögezett szabalyok felett miszerint az egyes szintek eltérő álmodók építették meg ott mások kivetülése kizárt. Ezt felrúgja Don egy rögtönzéssel mikor Fischert átveri a bárban másnak adja ki magát . Aztán ha mások terveznek mit keres ott hirtelen előkerülve Mal , másnak mi köze hozzá ? Szóval vannak fura dolgok pl Saito mit keres a valóságban egy mezei kupéban milliardos létére nulla testőrökkel ? Ezek azért nem tűnnek fel mert az esemenyek es szintek gyorsak vagy azért logikátlanok mert az egész Cobb álma .... Na erre egy tuti blog részletes kitér , érdemes elgondolkodni . Az biztos hogy a film konkrét és a vége sincs rábízva senkire , mert a totem Mal toteme mindegy hogy kiperdül e vagy forog e

még . Blog neve - Az Eredet c.film elemzése , értelmezése.Cinemazing

2021. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!