Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az Amazon Prime?...

Milyen az Amazon Prime? Lehet-e Magyarországon "fogni" hivatalosan?

Figyelt kérdés
Összehasonlítva a többi steaming platformmal (Disney+, HBO, Netflix) milyen értékelést kapna? (Minőség, szinkronizáció (ide értve a feliratost is))

2020. okt. 14. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Itthon is elérhető, nem kell VPN. Tavaly nyáron kipróbáltam a próbaverziót, de nem győzött meg, nagyon kicsi volt a filmes kínálata, és itthon a kölcsönzés sem volt elérhető, szóval hagytam is.


Azóta lehet pozitív irányba változott.


Magyar szinkronnal nem találkoztam, de felirat szinte mindenhez volt.

2020. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen ajánlanám az ingyenes próbát. Van néhány jó dolguk, főleg exklúzív sorozatok tekintetében.


HBO-t nem ismerem. Netflix még mindig a csúcson van nálam, a Disney+-nak meg a legszegényebb kínálata. Persze ez ízlés kérdése is, ezenkívül ők is csinálnak csak náluk látható dolgokat. Jelenleg nálam a Netflix és az Amazon Prime van. Azt az egy-két dolgot, amit náluk nem találok meg, megszerzem máshogy...


Magyar vonatkozásról nem tudok nyilatkozni.

2020. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!