Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy 'éltétek túl' a kedvenc...

Hogy 'éltétek túl' a kedvenc sorozatotok befejezését?

Figyelt kérdés

Amikor befejeztétek azt a sorozatot amit imádtatok és szerintetek a legjobb sorozat volt és már függőjévé váltatok utána hogy tudtatok anélkül a sorozat nélkül élni? :D


Nyilván nem szószerint értem, tehát nem vagyok egy őrült sorozatfüggő aki nem tud utána továbbélni, de most fejeztem be a kedvenc sorozatomat és eléggé elvagyok kenődve és olyan rossz nélküle.

Ti hogy éltétek meg amikor befejeztétek a kedvenc soritokat amihez foghatót nem találtatok előtte még soha?



2020. okt. 15. 15:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Régen voltak csak ilyen filmek. A maiak rosszak. Nyilván DVD ismétlésekkel.
2020. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Hát ilyen sorozatot nem láttam már évek óta. Gyerekként trauma volt, de aztán megint elkezdtem nézni a legelejéről.

A mai sorozatok nagy része meg nézhetetlen, így ilyen elő sem fordulhat.

2020. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekként én a befejezést követő 2 napban körülbelül haldokoltam szerintem 😂😂 folyamatosan rossz kedvem volt és azt hittem itt a világ vége, de aztán gyorsan túlléptem rajta és kerestem egy másik sorozatot ami után ismét depis lehettem mikor befejeztem.
2020. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok. Ugyanazt írtam, mint a második. Ő 100 százalékos, én meg 0 százalékos.
2020. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát volt egyszer hogy ki volt irva teletexen és orultem hogy meg 1 napig lesz,de aztán kiderult hogy megsem az megy

Nagyon csalódott voltam de mivek csakpár honapot kekl kibirnin mert mindig ujra kezdik :D..

2020. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

4-es, én nem pontoztam le senkit, szóval nem az én hibám :/

És a 2. válaszolót nem is pontoztam még.

2020. okt. 15. 18:09
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem tehetek róla hogy o több

De amugy o sem 100%

2020. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kedvenc sorozatom, ami után nagy ürességet éreztem és lehangolt voltam. Meg persze egyszerre örültem is, meg sok érzelmet váltott ki belőlem az adott sorozat. Azóta már láttam sok másikat is, amik tetszettek, de egyik sem ért fel hozzá számomra. Sokszor újranéztem az évek alatt és már nem váltja ki belőlem ezt az érzést, de mégis szeretem a mai napig is és örök kedvenc lesz. Bármikor újra meg tudnám nézni.
2020. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8-as, pont ezért sajnálom, hogy befejeztem, mert tudom, hogy visszatudom nézni, de azt is tudom, hogy az már soha nem lesz ugyanolyan élmény mint legelőször. :(
2020. okt. 15. 19:27
 10/26 anonim ***** válasza:
Kérdező illetve #8, mi a címük a kedvenc sorozataitoknak?
2020. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!