Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha volna a neten igényes...

Ha volna a neten igényes pokémon fanfic, érdekelne téged?

Figyelt kérdés

Szóval ha volna egy elvetemült, viszonylag nagy szókincsű és tűrhetően fogalmazó tini, aki képes volna pont ebből a világból kihozni valami saját sztorit, akkor azt megnéznétek, vagy hülyeségnek tartanátok az egészet, amire felesleges időt pazarolni? Tudom, hogy sokan megvetik ezt a rajzfilmet, vagy animét (nem tudom melyik kategória inkább, az ilyen apróságokkal sosem törődtem, de nem szeretném ha pont ebbe kötnétek bele), de nem régiben kérdezősködtem a környezetemben és megdöbbentem, hány ember nézte régebben.

Egyébként nem szégyenlem, hogy jelenleg én is nézem, szerintem poén ahogy szerencsétlenkednek, meg néha egy-két résznek van mondanivalója is. Bár van, hogy fájdalmasan hülyék, de ez van. Az én képzeletemben szövődő történetben kicsit értelmesebb a főhős, mint Ash :D


2010. aug. 8. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne :) Mindent olvasok, ami jó.

Maradjunk inkább az anime kifejezésnél :D

Sok sikert hozzá!

2011. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hali! engem is érdekelne...
2011. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!