Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Baromi fontos!!!! A szüleim...

Baromi fontos!!!! A szüleim és a testvéreim meg akarják velem nézetni a Rémálom az Elm utcában című horror filmet. De én baromira fosok a horrorfilmektől mire készüljek fel??

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek hogy ne legyenek álmatlan éjszakáim!

2020. okt. 23. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az egy vicc kategóriás film.

Egy pedofil gondnokról szól, akikre a szülők rágyújtottak valami raktárat vagy mit, majd a gyerekeiket az álmukban kísérti, az álmukban ami történik velük az kihat a valóságra.

Én 2szer kezdtem el nézni, mert egyszer elaludtam rajta. Nem annyira félelmetes, bár aki nem bírja a horrort az ne nézzen horrort. Én "szeretem" a horror filmeket, de ha olyan barátnőm van aki nem, akkor nem nézünk horror filmeket együtt, nem azért mert nem szereti, hanem mert ez hosszútávon hat ki. Ezt ugye úgy értem, ha pl nézünk egy romantikus filmet max engem nem köt le és utána vége. Horrornál meg ugye akár 2-3 nap múlva is kattoghat rajta az agya és esetleg rosszul alszik miatta, ez ugye nem fer.

2020. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Zsánerfilm a nyolcvanas évekből. Nem sok kortársbeli horrorfilmet lehet mai szemmel komolyan venni. Persze vannak kivételek.
2020. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!