Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Elemi ösztön című filmben...

Az Elemi ösztön című filmben most komolyan látszik Sharon Stone nemi szerve, amikor kihallgatják?

Figyelt kérdés

Annak idején VHS-en láttam, pocsék minőségben.

Most találtam videókat, de a mai világban már semmit nem hiszek el.


2020. okt. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
nem
2020. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem látszik.
2020. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan. Az IMDB szerint eredetileg nem éles felvételnek indult, csak később, Sharon Stone engedélye nélkül használta fel.

[link]

"According to Sharon Stone, Paul Verhoeven asked her to remove her underwear for the leg-crossing scene, as he said they were too bright and reflected at the camera. Stone agreed to do so, under the assumption that her genitals weren't visible. It was only at an early preview that Stone discovered Verhoeven chose to use this specific shot. Stone was mainly cross with Verhoeven for not discussing the matter with her beforehand, but decided to let the scene go without changes, as she felt this conformed with her movie character. However, Verhoeven's version of the conflict is that he told Stone beforehand about the leg-crossing shot, as it was important for showing Catherine Tramell's free-spirited nature and her constant drive to toy with people. Stone was reportedly excited about the idea and shot the scene. However, during the early preview, her agents supposedly disapproved of the scene, fearing it would harm her future career. According to Verhoeven, Stone radically changed her mind about the shot, and demanded that he remove it, which he ultimately refused."

2020. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es és 2es válaszoló látom képben van :) Igen látszik erről is lett híres-hírhedt a film.Én nem beszélek angolul de ahogy a 3-as is írja Sharone Stone tudta nélkül került be a filmbe.A rendező a jelenet előtt megkérte hogy húzza le a bugyiját hogy nagyobb legyen a hatás a kihallgatást végző rendőrök körében.Egy csomó képet láttam erről nagyon jó minőségűeket csak most nincs kedvem keresgetni de mindjárt linkelek egy videót: [link]
2020. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!