Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Téli menedéket?...

Aki látta a Téli menedéket? Mi lett a vége? Meg mi volt az a babaház?

Figyelt kérdés

Számomra egy katyvasz volt az egész nem értettem egyáltalán a babaházba, hogy kerültek oda a jelenetek?

Olvastam, milyen ütős durva lett a vége.

Akkor én szerintem valami cenzúrázott verziót láthattam, amikoris ültek az asztalnál és valami imát mondtak el együtt majd a nő beragasztotta a gyerekek száját meg mutatták a fegyvert amiben 2 töltény volt. Aztán vége lett a filmnek...

Ennyi?


2020. okt. 24. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

SPOILER


A babaházas dolgok szerintem csak túltolt művészieskedések. Arra volt jó, hogy misztikusabbá tegye a sztorit. Ugye a film jó ideig próbál ide-oda lökdösni, hogy most tényleg történt velük valami vagy csak a gyerekek szívatják. A babaház, az anya halála, a szektás vonal, mind arról szólt, hogy azt higgyük, itt van egy kísértet, meghaltak vagy valami.

A vége is ugyanígy, művésziesen próbál egy nyitott kérdést hagyni. Valószínűleg a gyerekeket lőtte le, csak a drámai hatás miatt ezt nem akarták mutatni.


Amúgy szerintem az átlag horroroktól jobb, mert van egy nyomasztó hangulata. Durvának nem mondanám, de lehangoló.

2020. okt. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a részletes választ.

Én igazából jobbra számítottam abból amit leírtak róla. Nekem ilyen se füle se farka film volt.

2020. okt. 25. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!