Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a mese?

Melyik ez a mese?

Figyelt kérdés

Régen volt egy mese,asszem ilyen animés cucc amit nagyon szerettem csak már nem tudom a címét. Volt benne három gyerek/kamasz/ember akik közül tudom volt egy szőke kék szemmel fiú volt és emlékezett valamire kiskorából/babakorávól. volt egy barnahajú fiú is talán a harmadikat nem tudom.Amúgy nekik ilyen sárkányuk volt asszem vagy dínó nem tudom, de valami ilyesmi, amit meg lehetett idézni.

Ami megmaradt az ellenségből hogy volt egy nő (talán Ursula de lehet teljesen hülyeséget mondok) akin sötét pirosas testhezálló ruha volt, és ezen volt egy rombusz alakú kivágás a púpján ,meg a haja zöld volt, és mindig volt vele két férfi,akik úgymond a társai voltak,mondjuk elég bambák voltak.

Amúgy elég homályosak az emlékek mert régen volt, szóval lehet valamit helytelenül írok,de ha valaki tud ehhez hasonló mesét, megköszönnén ha leírná nekem.



#három gyerek #mesecím #Három főhős #Valami megidézése #Anime,mese
2020. okt. 27. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem összekevertem az egészet ,szóval annyira nem is reménykedek válaszba na de hatha
2020. okt. 27. 23:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg A dinoszauruszok királya? 😅
2020. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó világ!Ez az lesz! Mindig olyan idegesítő volt hogy nem tudtam melyik mese az, pedig régen mennyire szerettem!

Nagyon nagyon köszönöm

2020. okt. 27. 23:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Fuu érdekes lesz visszanézni,csak beletekertem de eddig nagyon hüjeségnek tűnik😂😂😂
2020. okt. 27. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elsüllyedt világok (1985).


Szerintem...

2020. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!