Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket mely filmek dühítettek...

Titeket mely filmek dühítettek fel a legjobban és miért?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Eden Lake. A film alapból felhúzott, de a vége nagyon felb-tam az agyam.
2020. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt több is, de amelyik egyből beugrott, az az Otthonom - nézd meg és megtudod, miért...
2020. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam olyan filmmel, ami társadalmi szempontból megalázó lenne, és így a valóságra is kivetítené a dühömet, csupán magamban fortyogok, hogy "hú, az ilyen alakokkal mit lehetne csinálni?!" Vannak olyan igaz történet alapján készült filmek, melyek nem tehetnek róla, csupán bemutatják a múlt igazságtalan dolgait (1), és vannak pszichopata és túlkapásos/korrupt filmek, amik viszont csak fikciók! (2)


1:

Diana, a nép hercegnője

Sophie Scholl - Aki szembeszállt Hitlerrel

A temetetlen halott

A hazafi (2000)


2:

Egy ágyban az ellenséggel

Rambo 1

Cash - A visszajáró

Exférj újratöltve

Több a sokknál

2020. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Blue Jasmine - olyan mérhetetlenül idegesített a csaj, hogy nem tudtam elviselni. Nem tudom miért, nem szoktak ilyen érzést kiváltani belőlem a filmek.


Alien - nagyon unalmas volt, nem is a film dühített fel hanem hogy mindenki úgy felmagasztalta. Abban a kb. egy órában amit láttam belőle, nem történt semmi. Egyetlen egy dolog se történt. Kb. mintha az üres falat néztem volna, annyira stimulált az élmény. És abban az egy órában folyamatosan azon gondolkodtam, hogy miért hagytam magam rábeszélni erre. Láttam régi filmeket, ennél sokkal régebbieket is. Értem, hogy akkor lassabb volt a tempó. A Casablanca vagy a Híd a Kwai folyón is modern mércével mérve lassú. De történnek dolgok! Egyik sem olyan unalmas mint az Alien. Mire kikapcsoltam jó mérges voltam.

2020. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

A méh

Akkora baromság volt, hogy nem igaz :D Nem felhúzott, inkább úgy mondanám, hogy vége lett és ültem még kb fél órát azon merengve hogy ezt valaki tényleg komolyan gondolta?

2020. okt. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Eden Lake, mert ami a főszereplőkkel történt, attól egyszerűen kinyílik a bicska az ember kezében. Maga a film egyébként (szerintem) nagyon jó, de rendesen felhúzza az embert.

Thor: Ragnarok, mert felháborító, hogy milyen szinten köpte szembe az adaptáló anyagot, csakhogy csináljon egy gagyi vígjátékot egy epikus történetből.

2020. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
100%

Szerb film.

Szerintem nem kell ecsetelnem, miért...

2020. nov. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Virsli parti (v mi). Nem gondoltam hogy ekkora sz.rt kiengednek az emberek a kezeik közül
2020. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!