Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnál sem működik a sorozatba...

Másnál sem működik a sorozatbarát oldal?

Figyelt kérdés
Amióta új webcímen van, azóta nem lehet sorozatot nézni rajta, akadozik, folyton megáll, lefagy, nem lehet teljes képernyőre vinni. Akármelyik videómegosztót nyitom meg, mindnél ez van. Eddig teljesen jól működött, csak most kezdte csinálni, hogy nem a régi cím van.

2020. okt. 28. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a nem régi cím? nekem ugyanaz a cím
2020. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Új címre költözött az oldal, sorozatbarat.club, .online helyett.


Viszont közben láttam, hogy pl. a youtube sem működik rendesen,szóval valószínűleg az én gépemmel van baj...

2020. okt. 29. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, az online az igazi, be is tölt, a többi valami hülyeség szokott lenni
2020. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kiikszelem a piros felhívást, amely az új oldalra irányít, majd belépek. működik
2020. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laus baba ***** válasza:
Nálam abszolút nem működik! Nem tudok rajta semmi sorozatot nézni! Ha rákattintok a videó megtekintése feliratra, akkor elkezd gondolkodni a rendszer, de a videó elindítása helyett folyton visszairányít a főoldalra!
2020. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kati19890925 válasza:
Nekem is ugyan ezt csinálja.. :(
2020. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!