Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fringe / A rejtély című...

A Fringe / A rejtély című sorozat végig epizódikus?

Figyelt kérdés
Tehát végig ilyen egy ügy, egy rész felállásban zajlik, némi átíveléssel? Most fejeztem be az első évadot, és folytatnám, mert a fő szál az érdekel, de kivagyok ezektől a heti ügyektől, amik nem vagy csak alig mozgatják előre a sztorit.

2020. okt. 31. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
néha 2 rész egy ügy de a fö szál sokkal érdekesebb .tecceni fog ne félj.
2020. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zseniális sorozat, pár hónapja nyomtuk le a férjemmel újra.


A 3.évadtól már nincsenek minden részben napi esetek, a 4.ben még kevesebb, az utolsó évadban pedig egyáltalán nincs külön nyomozás, csak a főszál.

2020. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor folytatom majd. Köszi!
2020. nov. 2. 08:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, nemrég befejeztem. Nem bántam meg, hogy végig néztem, de nem lett sajnos a kedvencem. A 3. évadtól felpörgött rendesen, egyértelműen a széria legjobbja az évad, a 4. is érdekes volt, de kicsit többet vártam volna tőle, plusz a "Peter ügy" megoldása sem tetszett. Igaz ezen még csiszolnak valamicskét az 5. évadban, ami sajnos szintén kisebb csalódás. Az egész megfigyelő szál egy jó nagy kihagyott ziccer volt.


Második válaszoló, ha esetleg erre jársz, lenne még egy kérdésem. Valamit nem értettem, vagy csak elkerülte a magyarázat a figyelmemet. Az első generációs alakváltóknál ugye úgy volt, hogy időközönként muszáj alakot váltaniuk, különben kipurcannak. Lásd Charlie. Még is volt Walternatívnak ez az alakváltója, Newton vagy kicsoda, aki végig egy testben volt. Plusz valami kormányzóról is kiderült, hogy már jó régóta lecserélték egy alakváltóra. Ez hogy lehetséges?

2020. dec. 29. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!