Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudom hogy régi film a Harry...

Nemhulyeség kérdése:

Tudom hogy régi film a Harry Potter csak most idősebb fejjel merültek fel bennem kérdések az utolsó résszel kapcsolatban amik nem tudom másnak is fel tüntek-e, a véleményetekre lennék kíváncsi erről?

Figyelt kérdés
Az egyik az volt hogy meg szerezte az aranycikeszből a feltámasztás kövét és utána látja a szeretteit barátait akkor miért nem tudta feltámasztani őket, a másik meg hogy ha nálla volt a köpeny és a kő majd a pálca is miért nem történt semmi vagy is jó volt ez így is csak vártam hogy ezzel így lesz valami várom a véleményeket! 😄

2020. nov. 2. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fel tudta volna támasztani, de nem akarta.


Azzal, hogy ő birtokolta a három ereklyét, a halál urává vált. Ezért sem halt meg (plusz azért mert Harry is horcrux volt)

2020. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát azt tudom hogy horclux volt harry is

De hogy így mondod azt a halál ura dolgot logikusan miért nem halt meg

Én arra tippeltem hogy mivel horclux és még válhatott volna csak a Voldemorti lélek része halt meg és maga a Harry Potter lélek maradt életben

2020. nov. 3. 22:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy láttam sok érdekes kérdést a Harry Potter filmekkel kapcsolatba amik tényleg elgondolkodtatóak miért történhetett meg ami még történt de ezeket laszámitva szerintem a leg élvezhetőbb és szórakoztatóbb varázsló film ami eddig készült 😄
2020. nov. 3. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom olvasd el a könyveket. Ezerszer jobb mint a film, és sokkal részletesebb is. Nem lehet érteni a filmeket könyv nélkül.
2021. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!