Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Suburgatory...

Mit gondoltok a Suburgatory (Kertvárosba száműzve) c. sorozatról? (SPOILERES KÉRDÉS)

Figyelt kérdés

Az első évad nézése közben egyetértettem sok kommentelővel: "miért lett vége 3 évad után?", aztán eljutottam a második évad végére és a harmadik évadig. Ott megértettem. Szerintem Tessa és Dalia összeveszésénél kezdődött (előtte se voltak ugyan barinők, de érdekes volt a kapcsolatuk), aztán George és Dallas, illetve Ryan és Tessa szakítása. Kiírták Ryant, Jillt, aztán Noaht is (a végén utóbbi kettőt úgy-ahogy visszahozták), pedig mindegyik egy-egy vicces és/vagy sztereotíp karakter volt. Plusz Dalia is egyre kevesebbet szerepelt, sok részben egyáltalán nem, amikor igen, akkor is csak 1-2 percig (a sorozat felénél főszereplőből mellékszereplő lett), és ő is az egyik legjobb karakter volt a sorozat első évadában szerintem.

Tudom, hogy végső soron happy end lett a vége, bár Dallas és George nem jöttek össze, de Tessa és Ryan igen (ez a szál nem lett lezárva teljesen: June...)

Összességében szerintem a legnagyobb gond az volt a sorozattal, hogy nem volt következetes. Dalia szinte végig "Altman Apunak/Daddy Altman"-nek hívta George-ot, de a sorozat vége mégsem utalt arra, hogy annyira oda lett volna érte. Tudom, hogy Dalia karaktere egy végelelnül flegma, érzelemmentes lány volt, de sokszor utaltak rá, hogy George-ot azért kedveli. Ezért volt számomra "elvarratlan szál" a sorozatfinálé ebből a szempontból is. Ez csak egy példa volt, de szerintem akik látták a sorozatot, tudják, hogy mire gondolok.



2020. nov. 4. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, én úgy alapvetően szitkomként néztem. Értsd: Ha ment a tévében és elkaptam, néztem, de nem követtem a fő szálat és nem láttam minden részt.

Ettől függetlenül, szerintem nagyon kellemes és kedvelhető volt az egész. A karaktereket meg bármerre lehet vinni. Szerintem nem feltétlenül jó egy ilyen sorozatnál, ha az előre kiszámítható események történnek meg. Ha meg a a karakterekből nem tudnak már mit kihozni, érdemes újakkal próbálkozni.

2020. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én mondjuk, binge-watching néztem :D Nem azzal van a bajom, ha váratlan fordulatok vannak, csak szerintem rosszabb lett egy-egy szereplő háttérbe szorítása miatt.
2020. nov. 6. 15:15
 3/3 anonim válasza:

Én valamiért imádtam a sorozatot. Rendkívül sztereotip karakterek voltak benne, ez teljesen így van, de én imádtam.. megmagyarázhatatlan módon Dallas és Dalia voltak a kedvenceim. Egy percig sem vettem komolyan a sorozatot, így az sem igazán zavart, hogy ki volt előtérben vagy éppen ki volt háttérbe szorítva, szívesen elnéztem volna ítéletnapig. Valamiért megfogott az egyszerűsége, nem akart többnek tűnni, mint ami volt.

Engem egyedül csak az zavart, hogy a Tessa+Ryan párost így zárták le. Amikor megy a Comedy-n és éppen elkapom, akkor mindig belenézek :D

2020. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!