Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az ncore mifele "kaloz" ha...

Az ncore mifele "kaloz" ha annak lehet nevezni, hogy fosnak feltolteni az rtl klub musorabol?

Figyelt kérdés
De mar magyar programokat is lattam hogy nem merik feltolteni oket, konkretan a szabalyzatukba belefoglaljak.
2020. nov. 6. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megegyeztek velük
2020. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyar üzemeltetőt a magyar jogtulaj a magyar hatóságokkal eredményese(bbe)n számon tud kérni, ezért nem merik csinálni.

Azt mondjuk én sem értem, hogy akkor miért nem töltik fel Piratebay-re, vagy bármilyen publikus külföldi trackerre, oda meg üzengethet nyugodtan az RTL vagy bárki más.


Az RTL-nél meg legalább annyira lehetnének igényesek, hogy ha már a saját streaming platformjukat erőltetik és mindenki mást fenyítenek, akkor az egyrészt legyen mindenkinek elérhető, másrészt meg legyen nézhető a tartalom. Az azért vicc, hogy 720x404-es videókat tesznek fel. 15 éve volt standard a 480p-s videó, az övék ezt sem éri el, és akkor nézd az FHD vagy 4k kijelzőn.

2020. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtűrt. Valószínűleg már réges régen bezárták volna őket, ha nem alkudna meg a TV csatornákkal, mint sok régebbi nagy magyar oldalakat.
2020. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az rtl műsorai még ingyen se kategória. Szóval nekem ez nem gond, ne foglalják a szerverek tárhelyét.
2020. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán le vannak fizetve. Lekapcsolni nem tudnák, nem a semmiért vannak a szerverek hivatalosan egy ausztrál szigetcsoporton (.cc ). Ha a világszinten sokkal nagyobb halaknak nem sikerült lekapcsolni, akkor a hazai hatóságoknak még kevesebb joguk volna hozzá.

Ezért szimplán fizetnek nekik, hogy ne engedják feltenni, a pénz meg elég csábító ehhez.

2020. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!