Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik Született feleségek...

Ez melyik Született feleségek évad melyik részéböl van?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok de már mindehol kerestem és sehol nem találom :S http://www.youtube.com/watch?v=MS-hhUydF8o

Az itt láthato jelenet érdeklne hogy melyik részben van. AKi megmondja azt meghivom egy italra XD


2010. aug. 10. 07:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez a 6.évad egy azon része amelyet,még nem adott le a Tv2,tehet mivel 8 részt adtak le ,akkor valamivel az utáni.Én láttam ezt a részt...
2010. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor te angolba látad ?
2010. aug. 10. 08:33
 3/17 anonim ***** válasza:
igen,angolul láttam,és azt is tudom ki a kisfiú,de nem szeretnék Spoilerezni :)
2010. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mond el kérlek :) Hátha ugy jobban megtalálom :D
2010. aug. 10. 08:40
 5/17 anonim ***** válasza:
most lőjem le a poént?,sokan megharagudnának sztem...,amúgy ez a Gabinak csak visszanézés a múltba ,nem a jelen :)
2010. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Aha... ezt nemtudtam :D de nem nekem kell hanem a feleségemnek :D Ö nézzi ezt de nagyon... és érdekelni melyik rész ez ... én csak megkeresem szoval nem zavar ha lelövöd a poént , csak akkor ird elé hogy SPOILER :D

De kérlek segits nekem benne :)

2010. aug. 10. 08:46
 7/17 A kérdező kommentje:
Szoval akkor elmondod nekem amit tudsz rola ?:)
2010. aug. 10. 09:14
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudja nézni az egész évadot,feliratos jó minőségű és nem kell regisztrálni.

Ez a jelenet amúgy a 6. évad 20. részében van az angol címe Epiphany.

Amúgy nagyon izgalmas a 6. évad,én sem lőném le a poént,szerintem jobb ha megnézi.:)

2010. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

újra én vagyok,na hát akkor most itt lenézheti az asszonykád,most már nem kell elmondanom...:D

amúgy rendes férj vagy,hogy így segítesz neki :)

2010. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ohh köszi :) Képzeld megnéztem már én is ezt a részt :D háátá hogy is mondjam ... ejnye ilyeneket néztena nök :D Ebben egy sorozatgyilkos kölyök volt :D De amugy nagyon 10/10-es szorozat :)
2010. aug. 10. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!