Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresem ezt a filmet már...

Keresem ezt a filmet már nagyon nagyon rég óta mi a címe???? lent!

Figyelt kérdés
azt tudom ,hogy egy kanadai film lehet mert nagy hó van benne vagy valami északi film lehet tehát ahol hideg van ugyanis a film havas tájon játszódik: egy férfiról szól valami rendező vagy valmi producer mert azt tudom hogy amikor megy fel a eggyik alkalmazottja talán nő egy nő aki a sandra Bulockra hasonlítt lehet hogy az ,de nem lehet mert már nagyon sok filmjét végikerestem és eggyik sem az ,de a lényeg hogy nő megy fel vagy haza és lerobban az autója majd a férfi megtalálja és hazaviszi a luxusházába és ott a lakásába meg akarja eréoszakolni a nőt először csak le akar vele feküdni majd meg akrja erőszakolni és leüti a nő és meghal talán ! a végén a nőt akarják elvinni gyilkosságért ,de a kutban találnak egy nőt így végül a nő megmenekül csak azt tudom végén kutbol húzzák ki az áldozatott!!! MI a címe??? nagyon rég óta keresem !!
2020. nov. 8. 20:01
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"a végén a nőt akarják elvinni gyilkosságért"


a halott not? Vagy milyen not? Megsem hal meg? Vagy sok no van?

2020. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát akit meg akar eréoszakolni
2020. nov. 8. 20:45
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
a kerdesem az hogy milyen gyilkossagert? Ki olt meg kit vagy ki halt meg?
2020. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt tudom ,hogy egy kanadai film lehet mert nagy hó van benne vagy valami északi film lehet tehát ahol hideg van ugyanis a film havas tájon játszódik: egy férfiról szól valami rendező vagy valmi producer mert azt tudom hogy amikor megy fel a eggyik alkalmazottja talán nő egy nő aki a sandra Bulockra hasonlítt lehet hogy az ,de nem lehet mert már nagyon sok filmjét végikerestem és eggyik sem az ,de a lényeg hogy nő megy fel vagy haza és lerobban az autója majd a férfi megtalálja és hazaviszi a luxusházába és ott a lakásába meg akarja eréoszakolni a nőt először csak le akar vele feküdni majd meg akrja erőszakolni és leüti a nő és meghal a férfi!!! A nő ott bukjál a házban vagy hogyan van és elakarják vinni a nőt mert a kutba esik bele a pasi de végül találnak ott más holtesteket így utolsó pillanatban jön rá a rendőrség csak hogy a nő ártatlan !! 9gy sem érted??
2020. nov. 8. 20:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!