Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a szám címe? (1:31-nél)

Mi ennek a szám címe? (1:31-nél)

2010. aug. 10. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez az


The O'Jays -For the Love Of Money

http://www.youtube.com/watch?v=5sVUvpdT-NY&feature=related

2010. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. aug. 10. 21:55
 3/8 A kérdező kommentje:
ez az a szám, csak szerintem más az előadója, vagy más verzió
2010. aug. 11. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:

átnéztem amit tudtam, kb az összes létező feldolgozást, de nem találtam meg azt verziót.


[link] ezen oldalon írja ugyan a számot, de ott is csak annyit írnak hogy - unknown (not The O'Jays)".


több fórumon is azt mondták hogy nem tudják mi lehet az MWC-s verzió. az egyik csávó azt írta hogy "It's impossible to find the MwC version." szal szerintem ez a verzió hivatalosan nem létezik.


de próbálkozhatsz még a kereséssel, nem néztem át minden linket, elképzelhető hogy vki tudja a megoldást.

2010. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, még azért próbálkozok
2010. aug. 11. 19:45
 6/8 A kérdező kommentje:
az MWC szerintem a Married with children rövidétése
2010. aug. 11. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem hogy az MWC-re nem jöttem/k rá, hanem hogy nem tudják mi az MWC-s verzió címe, előadója, hol lehet fellelni,stb..
2010. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aháááá
2010. aug. 11. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!