Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert szereti annyi valaki a...

Miert szereti annyi valaki a Bleachbol Grimmjow-t?

Figyelt kérdés
En eddig semmi erdekest nem talaltam benne,ami ugymond megfogott volna,ti ha igen mit??
2010. aug. 10. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Áh, régi szép idők... :D

Grimmjow "badass punk" volt, menő és kész. :D Kár, hogy már egy éve halott az egész espada. Grimmjow meg vagy már 3 éve... :D

2010. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hogy miért? Mert dögös, szexi, jóképő, és imádnivalóan bunkó.De ha ez sem elég, nézz meg egy részt, amiben szerepel.
2011. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mert kuwa jool néz ki és jó értelemben bunkó :D
2011. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Mint az előbbi válaszokból is kiderült.. van akinek az ilyen Grimmjowhoz hasonló személyek jönnek be. Népszerű az ilyen rosszfiú karakter, ezt a rajzolója is tudta. Egyébként Ulquiorra 8 a kis emo) is nagyon menő úgymond... De a 6os Espadát szeretik a legtöbben, mert egyszerűen ő a legvagányabb, és ő felel meg legjobban az őrült animések ideáljának. Részemről imádom... Az egyik legnagyobb kedvencem a Bleacből. Varga Gábor szinkronjával... Nagyon jó karakter lényeg ami lényeg, de igen, ha megnézel egy, pl a 139. részt, teis rájössz, hogy nagyon jól ki van találva.
2011. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne egy kis jóság is mert mikor Orihimére rátámadtak akkor ő megvédte. Így olvasásra furcsának tűnik de az arckifejezését látni kellett volna. :) És szerintem is jóképü.
2012. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem halt meg.:) Nálam No.1/2, mert Ulquiorrával osztozik az első helyen. Nem csodálom, hogy ők ketten a leginkább favorizáltak az espadaból. Én nagyon sajnálom, hogy Ulquiorra végleg halott... Akkor persze nem jutott volna eszébe Orihimének, hogy használja azt a rohadtul idegesítő "EZT ÉN ELUTASÍTOOOM!" (-_-") technikáját, csak Kurosaki-kuuunt menti meg. Pusztulj! Pusztulj! Pusztulj! (Inoue Orihime a teljes neve. Betűzzem, Light?)

És igen, mint már említették, az idegbeteg stílusa miatt és mert valahol, nagyon, de tényleg nagyon mélyem szorult bele egy kis jóság is, mint az a mangából kiderült. (Megölte az ellenséges Quincyt, bár lehet, hogy csak azért, hogy üzletelhessen kalapos barátunkkal...)

2013. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!