Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretek bele mindig a...

Miért szeretek bele mindig a sorozatokban meleg srácokba/karakterekbe?

Figyelt kérdés

Ezt már több sorozatnál észrevettem, úgy, hogy én amúgy nem szoktam "szerelmes" lenni sorozatkarakterekbe, ha egy olyan sorit nézek amiben nincs meleg. Eddig mindig az volt az ilyen sorozatoknál, hogy amíg ki nem derült a karakterről, hogy meleg, addig hidegen hagyott,nem érdekelt különösebben, aztán amint fény derült rá, szépen lassan elkezdtem "rajongani" érte, megtetszett a karakter. Persze az sem mellékes, hogy az ilyen szerepeket általában szép srácok játszák :D de mégis furcsának tartom, hogy CSAK azután kezdenek el különösebben érdekelni, miután kiderül, hogy melegek. Miért pont azután tetszenek meg szerintetek? Előtte akkor miért nem érdekelnek egy kicsit sem?


És ez már több sorozatnál is előfordult velem. Mindig ugyanaz, hogy csak azután érdekelnek miután melegek. És persze nem csak a melegek érdekelnek, a többi karakter is, de azokért sose vagyok úgy oda, mint a melegekért, de értük is csak a nagy titok lelepleződése után. :D Erre gerjedek vagy mi?!


16L



2020. nov. 11. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Gondolkodj el azon, hogy mi látsz egy meleg srácban, amit egy heteroban nem. Szerintem egyszerűen csak érzelmesebbnek tartod őket és ez imponál
2020. nov. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de nekem is így volt régebben. Szerintem ez ilyen hormonális dolog, tini korban jobban tetszenek a tabu témák, mindig crusholtam a leszbikus/meleg karaktereket minden sorozatban/animében/filmben, mára engem hidegen hagy ki meleg meg ki nem, kicsit sem mozgatják jobban a fantáziám mint a heterók. :D

21-F

2020. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon sok sorozatban a meleg karaktereket megértőbbeknek, rendesebbnek mutatják, mint a hetero karaktereket. Valószínűleg ez imponál, hogy személyiségileg sokszor "jobbnak" ábrázolják őket. Mondjuk itt meg az a bökkenő, hogy téged csak azután érdekelnek, hogy már ki van jelentve, hogy melegek. És elvileg a személyiségük már azelőtt is ugyanolyan, mielőtt ki van jelentve, hogy melegek, téged akkor viszont még nem érdekelnek. Szóval ez így érdekes. Viszont szerintem a sorozatokban sokszor szokták azt csinálni, hogy miután kinyilvánítják egy szereplőnek a homoszexualitását, azután egy kissé megváltoztatják a személyiségét, és pl. ha eddig egy bunkó gyerekről is volt szó, ha kiderül, hogy meleg, hopp, milyen kedveske lesz. :D


Másrészt, nem olyan ritka, hogy egy hetero személyt felizgat az, ha ellenkező nemű homoszexuális személyeket lát (együtt). Szóval erről is szó lehet. :D


Van élőben olyan barátod, aki meleg? Mert ha nem, akkor szimplán lehet, hogy tetszik, ahogy a sorozatokban ábrázolják a melegek személyiségét, és tudat alatt örülnél egy olyan barátnak te is, és erre fel ez a nagy rajongás. :D

2020. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as, lehetséges az is, hogy azért kezd el érdekelni, mert jól esik látnom ha 2 srác együtt van :D vagy azért is mert a való életben nincs meleg barátom.


Meg még eszembe jutott, hogy a melegeket valamiért izgalmasabbnak találom. Eleve az eddigi sorozatokban amiket néztem, amíg nem derült ki a srácokról, hogy melegek előtte ilyen rejtőzködő személyiségük volt, utána meg, miután mindenki megtudta, hogy melegek akkor már tök lazán felvállalták és ez is bejön, hogy az elején még félnek, hogy mi lesz ha kiderül (ekkor már a nézők tudják, de a sorozatban szereplők még nem) akkor valamiért sajnálom őket, utána meg miután a családjuk, barátaik megtudják akkor meg az tetszik bennük, hogy utána olyan lazán bánnak a melegségükkel, és kicsit sem szégyenkeznek akkor már :D

2020. nov. 11. 18:36
 5/5 anonim válasza:
Szia! 16 eves lany vagyok kb 4-5 eve nagyobb reszt csak meleg vagy meleg szalakrol szolo filmeket/sorozatokat nezek. A heteroszexualitasrol szolo nem is nagyon erdekel mar. Egyszeruen unom oket. Annyira vonz ket fiu/ferfi ahogy egymasba bonyolodnak pedig nem vagyok se bisex se leszbikus. Szoval ha furanak tartod szerintem ne idegenkedj a ezzel kapcsolatban ha neked ez tetszik akkor nezd ezt.
2021. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!